Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 9 сәуірдегі N 277 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес заңды тұлғалар 2007 жылы балық ресурстарының өсімін молайту, балық ресурстарын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, балықтардың сирек кездесетін және бағалы түрлерінің тектік қорын сақтау және олардың табиғи мекендеу орындарында санын көбейту үшін сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар жұмыстарды беруші және қызметтер көрсетуші болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қосымшада көрсетілген заңды тұлғалармен 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 038 "Балық ресурстарын молайту" бюджеттік бағдарламасы бойынша 406365000 (төрт жүз алты миллион үш жүз алпыс бес мың) теңге сомасында көзделген қаражат есебінен шарттар жасасуды;
2) осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын бөлінген ақша қаражатының оңтайлы және тиімді пайдаланылу қағидатын сақтауды, сондай-ақ "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабының 3 және 4-тармақтарын орындауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 9 сәуірдегі
N 277 қаулысына
қосымша
2007 жылы балық ресурстарының өсімін молайту, балық ресурстарын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, балықтардың сирек кездесетін және бағалы түрлерінің тектік қорын сақтау және олардың табиғи мекендеу орындарында санын көбейту үшін сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар жұмыстарды берушілер мен қызметтерді көрсетушілердің тізбесі
Р/с
N
Жұмыстарды беруші мен
қызметтерді көрсетушінің
атауы
Жұмыстарды
беруші мен
қызметтерді
көрсетушінің
орналасқан
жері
Жұмыстар мен қызметтердің
атауы
1
2
3
4
1.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Атырау
бекіре балық өсіру
зауыты" РМҚК
Атырау облысы
Еркінқала
ауылы
Балық
ресурстарын
молайту
2.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Майбалық
балық питомнигі" РМҚК
Ақмола облысы
Майбалық кенті
Балық
ресурстарын
молайту
3.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Жоғарғы
Тобыл балық питомнигі"
РМҚК
Лисаковск
қаласы
Балық
ресурстарын
молайту
4.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Петропавл
балық питомнигі" РМҚК
Петропавл
қаласы
Балық
ресурстарын
молайту
5.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Қарағанды
балық питомнигі" РМҚК
Қарағанды
облысы
Новая
Солоничка
станциясы
Балық
ресурстарын
молайту
6.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Шардара
балық питомнигі" РМҚК
Шардара қаласы
Балық
ресурстарын
молайту
7.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Қамыстыбас
балық питомнигі" РМҚК
Қызылорда
облысы
Қосжар кенті
Балық
ресурстарын
молайту
8.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Қашыр балық
питомнигі" РМҚК
Павлодар
облысы
Қашыр ауданы
Балық
ресурстарын
молайту
9.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Қазақ өнді-
рістік-жерсіндіру
станциясы" РМҚК
Алматы қаласы
Балық
ресурстарын
молайту
10.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Қапшағай
уылдырық шашу-өсіру
шаруашылығы" РМҚК
Алматы облысы
Шалқар кенті
Балық
ресурстарын
молайту
11.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетінің "Бұқтырма
уылдырық шашу-өсіру
шаруашылығы" РМҚК
Шығыс
Қазақстан
облысы
Мальковое
ауылы
Балық
ресурстарын
молайту
Ескерту :
ҚР АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
РМҚК - Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2007 года N 277
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить поставщиками работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для воспроизводства рыбных ресурсов, обеспечения рационального пользования рыбными ресурсами, сохранения генофонда и увеличения численности редких и ценных видов рыб в их естественных местах обитания в 2007 году, юридические лица согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение договоров с указанными в приложении к настоящему постановлению юридическими лицами за счет средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2007 год по бюджетной программе 038 "Воспроизводство рыбных ресурсов" в сумме 406365000 (четыреста шесть миллионов триста шестьдесят пять тысяч) тенге;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного использования выделенных денежных средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением, а также выполнение пунктов 3 и 4 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках";
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 апреля 2007 года N 277
Перечень поставщиков
работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое
значение для воспроизводства рыбных ресурсов, обеспечения
рационального пользования рыбными ресурсами, сохранения
генофонда и увеличения численности редких и ценных
видов рыб в их естественных местах обитания в 2007 году
N
п/п
Наименование
поставщика работ
и услуг
Местонахождение
поставщика работ
и услуг
Наименование
работ и услуг
1
2
3
4
1.
РГКП "Атырауский
осетровый рыбоводный
завод" Комитета
рыбного хозяйства
МСХ РК
Атырауская
область
село Еркинкала
Воспроизводство
рыбных ресурсов
2.
РГКП "Майбалыкский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
Акмолинская
область
поселок Майбалык
Воспроизводство
рыбных ресурсов
3.
РГКП "Верхне-Тобольский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
город Лисаковск
Воспроизводство
рыбных ресурсов
4.
РГКП "Петропавловский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
город
Петропавловск
Воспроизводство
рыбных ресурсов
5.
РГКП "Карагандинский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
Карагандинская
область
станция Новая
Солоничка
Воспроизводство
рыбных ресурсов
6.
РГКП "Шардаринский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
город Шардара
Воспроизводство
рыбных ресурсов
7.
РГКП "Камышлыбашский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
Кызылординская
область
поселок Косжар
Воспроизводство
рыбных ресурсов
8.
РГКП "Качирский
рыбопитомник"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
Павлодарская
область
Качирский район
Воспроизводство
рыбных ресурсов
9.
РГКП "Казахская
производственно-
акклиматизационная
станция" Комитета
рыбного хозяйства
МСХ РК
город Алматы
Воспроизводство
рыбных ресурсов
10.
РГКП "Капшагайское
нерестово-выростное
хозяйство"
Комитета рыбного
хозяйства МСХ РК
Алматинская
область
поселок Шалкар
Воспроизводство
рыбных ресурсов
11.
РГКП "Бухтарминское
нерестово-выростное
хозяйство" Комитета
рыбного хозяйства
МСХ РК
Восточно-
Казахстанская
область
село Мальковое
Воспроизводство
рыбных ресурсов
Примечание:
МСХ РК - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП   - Республиканское государственное казенное предприятие