Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 609 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 9 сәуірдегі N 278 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясын іске асыру жөніндегі 2006-2008 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 609  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 23, 242-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақтағы "30 қаңтарға және 30 шілдеге" деген сөздер "20 қаңтарға және 20 шілдеге" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі В.С.Школьникке" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Ғ.І.Оразбақовқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 609
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2007 года N 278
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 609 "Об утверждении Плана мероприятий на 2006-2008 годы по реализации Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 23, ст. 242) следующие изменения:
в пункте 3 слова "к 30 января и к 30 июля" заменить словами "к 20 января и к 20 июля";
в пункте 4 слова "Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Школьника B.C." заменить словами "Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Оразбакова Г.И.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан