Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 сәуірдегі N 289 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің  130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің  51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Батыс Қазақстан облысының Табиғи ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу басқармасы Орал ормандар мен жануарлар дүниесін
қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - Орал орман
мекемесі) орман қоры жерінен алаңы 1,4 гектар жер учаскесі өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесін орталық құтқару станциясын салу үшін "Батыс Қазақстан облыстық су-құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - мекеме) беруді қамтамасыз етсін.
3. Мекеме қолданыстағы заңнамаға сәйкес орман алқаптарын орман
шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін
оларды алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін және алынған сүректі Орал орман мекемесінің теңгеріміне бере отырып, алаңды тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2007 года N 289
В соответствии со  статьями 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и  51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельный участок площадью 1,4 гектара из земель лесного фонда Уральского государственного учреждения по охране лесов и животного мира Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Западно-Казахстанской области (далее - Уральское лесное учреждение) в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения.
2. Акиму Западно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление государственному учреждению "Западно-Казахстанская областная водно-спасательная служба" (далее - учреждение) под строительство центральной спасательной станции земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Учреждению в соответствии с действующим законодательством возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, несвязанных с ведением лесного хозяйства, и принять меры по расчистке площади с передачей полученной древесины на баланс Уральского лесного учреждения.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан