"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі N 1560 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 296 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі№ N 1560 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобаcы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі N 1560 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1.«"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі N 1560  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 17, 199-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесі туралы ереже осы Жарлыққа  1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің құрамы осы Жарлыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы "___"____________
N______ Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 23 сәуірдегі
N 1560 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы
Кәсіпкерлер   кеңесі туралы
ереже 1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер
кеңесі (бұдан әрі-Кеңес) Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы кәсіпкерлікті дамыту және оны тиімді мемлекеттік қолдау мәселелері жөніндегі тұрақты жұмыс істейтін консультативтік-кеңесші орган болып табылады.
2. Кеңес өз қызметінде Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарын, Қазақстан Республикасының өзге де нормативтік құқықтық актілерін, сондай-ақ осы Ережені басшылыққа алады.
3. Кеңестің қызметін қамтамасыз етуді Кеңестің жұмыс органы жүзеге асырады.
4. Кеңестің жұмыс органы Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі (бұдан әрі - Кеңестің жұмыс органы) болып табылады.
2. Кеңестің негізгі міндеттері
5. Кеңестің негізгі міндеттері мыналар болып табылады:
1) кәсіпкерлікті қолдау мен дамытуға, нарықтық экономиканы дамытуды ынталандыратын жағдай жасауға бағытталған ұсыныстар әзірлеу;
2) Қазақстан Республикасында жұмыс істейтін іскер топтарды, кәсіпкерлік қауымдастықтар мен одақтарды шоғырландыру;

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 296
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560".
Премьер-Министр
Республики Kaзахстан
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года  N 1560  "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 199) следующие изменения:
1) Положение о Совете предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденное вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Указу;
2) состав Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "__" ____ 2007 года N ___
УТВЕРЖДЕНО
Указом Президента
Республики Казахстан
от 23 апреля 2005 года N 1560
Положение
о Совете предпринимателей при Президенте
Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Совет предпринимателей при Президенте Республики Казахстан (далее - Совет) является постоянно действующим консультативно-совещательным органом при Президенте Республики Казахстан по вопросам развития предпринимательства и его эффективной государственной поддержки.
2. Совет в своей деятельности руководствуется Конституцией и законами Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, а также настоящим Положением.
3. Обеспечение деятельности Совета осуществляется рабочим органом Совета.
4. Рабочим органом Совета является Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан (далее - рабочий орган Совета).
2. Основные задачи Совета
5. Основными задачами Совета являются:
1) выработка предложений, направленных на поддержку и развитие предпринимательства, создание условий, стимулирующих развитие рыночной экономики;
2) консолидация деловых кругов, предпринимательских ассоциаций и союзов, действующих в Республике Казахстан;

3) кәсіпкерлік саласындағы маңызды мемлекеттік проблемаларды шешу үшін ұсынымдар дайындау;
4) Қазақстан Республикасының кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі
нормативтік құқықтық базасын жетілдіру жөнінде ұсыныстар енгізу.
3. Кеңестің құқықтары
6. Кеңестің Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен және өз құзыреті шегінде:
1) кәсіпкерлікті қолдауға және дамытуға байланысты мәселелер жөнінде ұсыныстар мен ұсынымдар енгізуге;
2) консультациялар өткізуге, мемлекеттік органдар мен лауазымды адамдардан ақпарат сұратуға және алуға;
3) проблемалық мәселелерді талқылауға қатысу үшін кәсіпкерлерді, мамандарды, ғалымдар мен тәуелсіз сарапшыларды тартуға құқығы бар.
4. Кеңестің құрамы және қызметін   ұйымдастыру
7. Кеңестің құрамы мемлекеттік органдар, кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестіктері мен шаруашылық жүргізуші субъектілер өкілдерінің қатарынан қалыптасады.
8. Қазақстан Республикасының Президенті Кеңестің төрағасы болып табылады.
9. Кеңестің тұрақты мүшелері лауазымы бойынша мыналар болып табылады: Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі, Қазақстан Республикасының Әділет министрі, Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі, Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі, Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы.
10. Кеңестің құрамына Қазақстан Республикасының Президенті айқындайтын Қазақстан Республикасының өзге де лауазымды адамдары кіре алады.
11. Кеңестің дербес құрамын Кеңестің жұмыс органының ұсынысы бойынша Қазақстан Республикасының Президенті бекітеді.
12. Кеңестің жалпы отырыстары кемінде жылына бір рет өткізіледі.
13.Кеңестің жалпы отырыстарының арасындағы кезеңде Кеңес төрағасы орынбасарының төрағалық етуімен кеңестің аралық отырыстары өткізіледі.
Аралық отырыстарда Кеңестің соңғы жалпы отырысының қорытындылары, Кеңестің жұмыс тобы қызметінің нәтижелері, Кеңестің келесі жалпы отырысына дайындық, ағымдағы проблемалар мен өзге де мәселелер талқыланады.
14. Кеңестің кезектен тыс отырысы Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша шақырылады.
15. Кеңес мүшелері оның отырысына ауыстыру құқығынсыз қатысады.
16. Кеңес шешімі отырысқа қатысушы Кеңес мүшелерінің жалпы санының қарапайым көпшілдік дауысымен қабылданады. Талқыланған мәселе бойынша дауыстар тең болған жағдайда төрағалық етушінің дауысы шешуші болып табылады.

3) подготовка рекомендаций для решения важных государственных проблем в области предпринимательства;
4) внесение предложений по совершенствованию нормативной правовой базы Республики Казахстан по вопросам предпринимательства.
3. Права Совета
6. Совет имеет право в установленном законодательством Республики Казахстан порядке и в пределах своей компетенции:
1) вносить предложения и рекомендации по вопросам, связанным с поддержкой и развитием предпринимательства;
2) проводить консультации, запрашивать и получать информацию от государственных органов и должностных лиц;
3) привлекать для участия в обсуждении проблемных вопросов предпринимателей, специалистов, ученых и независимых экспертов.
4. Состав и организация деятельности Совета
7. Состав Совета формируется из числа представителей государственных органов, общественных объединений предпринимателей и хозяйствующих субъектов.
8. Председателем Совета является Президент Республики Казахстан.
9. Постоянными членами Совета являются по должности: Премьер - Министр Республики Казахстан, Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, Министр юстиции Республики Казахстан, Министр образования и науки Республики Казахстан, Министр финансов Республики Казахстан, Министр индустрии и торговли Республики Казахстан, Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
10. В состав Совета могут входить иные должностные лица Республики Казахстан, определяемые Президентом Республики Казахстан.
11. Персональный состав Совета утверждается Президентом Республики Казахстан по предложению рабочего органа Совета.
12. Пленарные заседания Совета проводятся не реже одного раза в год.
13. В период между пленарными заседаниями Совета проводятся промежуточные заседания Совета под председательством заместителя председателя Совета.
На промежуточных заседаниях обсуждаются итоги последнего пленарного заседания Совета, результаты деятельности рабочей группы Совета, подготовка к следующему пленарному заседанию Совета, текущие проблемы и иные вопросы.
14. Внеочередное заседание Совета созывается по поручению Президента Республики Казахстан.
15. Члены Совета участвуют в его заседаниях без права замены.
16. Решения Совета принимаются простым большинством голосов от общего числа членов Совета, присутствующих на заседании. В случае равенства голосов по обсуждаемому вопросу голос председательствующего является решающим.

17. Кеңес мүшесі қабылданған шешіммен келіспеген жағдайда өзінің ерекше пікірін білдіруге құқылы.
18. Кеңестің жалпы және аралық отырыстарының қорытындылары бойынша хаттамамен ресімделетін шешімдер қабылданады.
5. Кеңестің жұмыс органы
19. Кеңестің жұмыс органы:
1) Кеңес отырыстарын өткізуді ұйымдастыруды қамтамасыз етеді;
2) Кеңес мүшелерінің, Кеңестің жұмыс тобының ұсыныстары мен олар бұрын қабылдаған шешімдер негізінде отырыстың күн тәртібінің жобасын қалыптастырады;
3) Кеңестің және оның жұмыс тобының хаттамалық шешімдерінің орындалу мониторингін жүзеге асырады;
4) Кеңес мүшелерін Кеңестің кезекті отырысының орны, өткізілу уақыты мен күн тәртібі туралы хабардар етеді және оларды қажетті материалдармен уақтылы қамтамасыз етеді;
5) Кеңестің шешімдері бекітілген күннен бастап екі апта ішінде Кеңес мүшелеріне және басқа да мүдделі адамдарға хаттама көшірмесін және өзге де қажетті материалдарды жібереді;
6) Кеңестің құрамы бойынша Қазақстан Республикасының Президентіне ұсыныстар қалыптастырады.
6. Кеңеске мүшелікке кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестіктері мен шаруашылық жүргізуші субъектілер өкілдерінің өтінімдерін беру және қарау тәртібі
20. Кеңестің құрамына қабылдау үшін кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестіктері мен шаруашылық жүргізуші субъектілердің өкілдері осы Ережеге қосымшада белгіленген нысан бойынша өтінім береді.
21. Кеңес мүшелігіне қабылдау үшін негізгі өлшемдер мыналар болып табылады:
1) кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестігі мен шаруашылық жүргізуші субъектінің тәжірибесі әрі іскерлік беделі;
2) Қазақстан Республикасында демеушілік және қайырымдылық
қызметке қатысу;
3) Қазақстан Республикасында шағын және орта кәсіпкерлікті қолдау мен дамытуға бағытталған мемлекет бағдарламаларына қатысу;
4) экономиканы әртараптандыру, өнеркәсіптік секторды индустрияландыру, шағын және орта бизнесті дамыту үшін қолайлы жағдай жасауға қатысу;
5) кәсіпкерлік саласында семинарлар, консультациялар, сараптамалар ұйымдастыруғу және өткізуге қатысу.
22. Өтінімдерді олардың келіп түсу кезектілігінің тәртібімен Кеңестің жұмыс органы қарайды және осы Ереженің 21-тармағында белгіленген өлшемдерді қанағаттандырған жағдайда тиісті шешім қабылданады.
7. Кеңестің жұмыс тобы
23. Кеңестің шешімімен өздерінің алдына қойылған міндеттерін іске асыру мақсатында Кеңестің жұмыс тобы құрылады.
24. Жұмыс тобының құрамы Кеңестің жалпы отырысында бекітіледі.
25. Кеңестің жұмыс тобының қызметін басқаруды оның төрағасы жүзеге асырады.
Кеңестің жұмыс тобының төрағасы министрлік немесе ведомство басшысының орынбасарынан төмен емес деңгейдегі лауазымды    тұлға   бола алады.

17. В случае несогласия с принятым решением член Совета вправе выразить свое особое мнение.
18. По итогам пленарных и промежуточных заседаний Совета принимаются решения, оформляемые протоколом.
5. Рабочий орган Совета
19. Рабочий орган Совета:
1) обеспечивает организацию проведения заседаний Совета;
2) формирует проект повестки дня заседания на основе предложений членов Совета, рабочей группы Совета и ранее принятых им решений;
3) осуществляет мониторинг исполнения протокольных решений Совета и его рабочей группы;
4) оповещает членов Совета о месте, времени проведения и повестке дня очередного заседания Совета и своевременно обеспечивает их необходимыми материалами;
5) в течение двух недель со дня утверждения решений Совета направляет копию протокола и иные необходимые материалы членам Совета и другим заинтересованным лицам;
6) формирует предложения Президенту Республики Казахстан по составу Совета.
6. Порядок подачи и рассмотрения заявок представителей
общественных объединений предпринимателей и хозяйствующих
субъектов на членство в Совете
20. Для приема в состав Совета представители общественных объединений предпринимателей и хозяйствующих субъектов подают заявку по форме, установленной приложением к настоящему Положению.
21. Основными критериями для приема в члены Совета являются:
1) опыт и деловая репутация общественного объединения предпринимателей и хозяйствующего субъекта;
2) участие в спонсорской и благотворительной деятельности в Республике Казахстан;
3) участие в программах государства, направленных на поддержку и развитие малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан;
4) участие в создании благоприятных условий для диверсификации экономики, индустриализации промышленного сектора, развития малого и среднего бизнеса;
5) участие в организации и проведении семинаров, консультаций, экспертиз в области предпринимательства.
22. Заявки рассматриваются рабочим органом Совета в порядке очередности их поступления и, в случае удовлетворения критериям, установленным пунктом 21 настоящего Положения, принимаются соответствующие решения.
7. Рабочая группа Совета
23. Решением Совета в целях реализации поставленных перед ним задач создается рабочая группа Совета.
24. Состав рабочей группы утверждается на пленарном заседании Совета.
25. Руководство деятельностью рабочей группы Совета осуществляет ее председатель.
Председателем рабочей группы Совета может быть должностное лицо на уровне не ниже заместителя руководителя министерства или ведомства.

26. Кеңестің жұмыс тобының іс-шаралар жоспарын жұмыс тобының
төрағасы бекітеді.
27. Кеңестің жұмыс тобының құрамына мемлекеттік органдардың,
кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестіктерінің және шаруашылық жүргізуші субъектілердің өкілдері кіре алады.
28. Кеңестің жұмыс тобының жұмысына қатысу ауыстыру құқығынсыз жүзеге асырылады.
Ережеге қосымша
Кеңестің құрамына қабылдау үшін
өтінім
1. Кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестігінің немесе шаруашылық жүргізуші субъектінің атауы:______________________________________
2. Заңды мекен-жайы:________________________________________
__________________________________________________________________
3. Кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестігінің/шаруашылық жүргізуші субъектінің Ереженің 22-тармағында көзделген өлшемдерге сәйкестігін растайтын ақпарат пен материалдар.
4. Қызметкерлер саны:_______________________________________
5. Үміткердің Т.А.Ә.:_______________________________________
6. Лауазымы: _______________________________________________
7. Кәсіби қызметі:__________________________________________
8. Ұйымдағы жұмыс мерзімі:_________________________________
Күні______________
Қолы______________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы "___"____________
N______ Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 23 сәуірдегі
N 1560 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы   Кәсіпкерлер кеңесінің құрамы
Назарбаев              - Қазақстан Республикасының Президенті,төраға
Нұрсұлтан Әбішұлы
Мәсімов                - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі,
Кәрім Қажымқанұлы        төрағаның орынбасары
Школьник               - Қазақстан Республикасы Президентінің
Владимир Сергеевич       Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Мусин                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Аслан Есболайұлы         орынбасары - Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі
Балиева                - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Зағипа Яхияқызы
Қарақұсова             - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейісқызы      халықты әлеуметтік қорғау министрі
Коржова                - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Наталья Артемовна
Оразбақов              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ғалым Ізбасарұлы         сауда министрі
Түймебаев              - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым Жансейіт Қансейітұлы     министрі
Сағынтаев              - Қазақстан Республикасы Табиғи
Бақытжан Әбдірұды        монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы
Бишімбаев              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Қуандық Уәлиханұлы       сауда вице-министрі
Мыңбаев                - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Сауат Мұхаметбайұлы      жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы
Келімбетов«            - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Қайрат Нематұлы          қоғамы басқармасының төрағасы
Аханов                 - Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығы
Серік Ахметжанұлы        кеңесінің төрағасы
Баталов                - Қазақстан кәсіпкерлері форумы кеңесінің
Райымбек Әнуарұлы        төрағасы
Бәйкенов               - Инжинирингтік компаниялар одағы кеңесінің
Қадыр Қарқабатұлы        төрағасы -»"Қазақстан Республикасы жұмыс
берушілер (кәсіпкерлер) конфедерациясы"
заңды тұлғалар бірлестігі басқармасының
төрағасы
Беклемишев             - "Белкамит" бірлескен кәсіпорны"
Павел Иннокентьевич      акционерлік қоғамының президенті
Дворецкий              - Қайталама металлургия өнеркәсіпшілері
Владимир Яковлевич       республикалық одағының төрағасы
Дүйсембаев             - "Бизнес"»қауымдастығы"»қоғамдық
Бақытриза Күлікбайұлы    бірлестігінің президенті
Жүсіпов                - Қазақстанның микроқаржы ұйымдарының
Шалқар Аманғосұлы        қауымдастығы директорлар кеңесінің төрағасы
Ыдырысов               - "Ордабасы" корпорациясы" акционерлік қоғамы
Дінмұхамед Аппасұлы      директорлар кеңесінің төрағасы
Мәжібаев               - "РесмиГруппЛтд"»президенті
Қайрат Қуанышбайұлы
Мәндиев                - "Азия - Авто" акционерлік қоғамының
Ержан Оразбекұлы         президенті
Мещеряков              - Қазақстан астық өңдеушілері мен нан
Николай Ильич            пісірушілері одағы құрылтайшылар кеңесінің
төрағасы -»"Цесна-Астық" концерні"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
басқармасының төрағасы
Мырзахметов            - "Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсіп
Абылай Исабекұлы         палаталары одағы" заңды тұлғалар
бірлестігінің президенті
Перуашев               - "Атамекен" Қазақстан кәсіпкерлері мен
Азат Тұрлыбекұлы         жұмыс берушілерінің жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бірлестігі басқармасының
төрағасы
Попелюшко              - Қазақстан тамақ және қайта өңдеу өнеркәсібі
Анатолий Висханович      тауар өндірушілер одағының президенті
Пішембаев              - Қазақстан машина жасаушылар басқармасының
Мейрам Құдайбергенұлы    төрағасы
Радостовец             - Қазақстан Республикасы тауар өндірушілер
Николай Владимирович     мен экспорттаушылар одағының президенті -
Қазақстанның тау-кен өндіру және тау-кен-
металлургия кәсіпорындары республикалық
қауымдастығының атқарушы директоры
Рақымбаев              - Қазақстан құрылыс салушылар қауымдастығының
Айдын Жұмаділұлы         вице-президенті - "БилдИнвестментсГрупп"
акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің
төрағасы
Розинов                - "Иволга-холдинг" жауапкершілігі шектеулі
Василий Самойлович       серіктестігінің бас директоры, Қазақстан
астық одағының мүшесі, Қостанай облыстық
кәсіпкерлер қауымдастығы үйлестіру
кеңесінің төрағасы
Смағұлов               - "Астана Моторс" Қазақ мотор компаниясының
Нұрлан Еркебұланұлы      президенті
Смайылов               - "Ақмола құрылыс материалдары" акционерлік
Бауыржан Амангелдіұлы    қоғамының бас директоры, Қазақстан құрылыс
салушылар қауымдастығының мүшесі
Сұлтанов«              - Қазақстанның "ФармМедИндустриясы"
Серік Егелұлы            қауымдастығының бас директоры
Тілеубаев              - Қазақстан астық одағының президенті
Нұрлан Сақтапбергенұлы
Худова                 - Қазақстан Республикасының жеңіл өнеркәсібі
Любовь Николаевна        қауымдастығының президенті

26. План мероприятий рабочей группы Совета утверждается председателем рабочей группы.
27. В состав рабочей группы Совета могут входить представители государственных органов, общественных объединений предпринимателей и хозяйствующих субъектов.
28. Участие в работе рабочей группы Совета осуществляется без права замены.
Приложение к Положению
Заявка
для приема в состав Совета
1. Наименование общественного объединения предпринимателей или хозяйствующего субъекта:
_________________________________________________________________
2. Юридический адрес:____________________________________________
______________________________________________________________
3. Информация и материалы, подтверждающие соответствие общественного
объединения предпринимателей/хозяйствующего субъекта критериям,
предусмотренным пунктом 22 Положения.
4. Численность сотрудников:______________________________________
5. Ф.И.О. претендента:___________________________________________
6. Должность:____________________________________________________
7. Профессиональная деятельность:________________________________
8. Срок работы в организации:____________________________________
Дата_______
Подпись____
М.П.
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "__"____2007 года N_____
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 23 апреля 2005 года N 1560
Состав
Совета предпринимателей при
Президенте Республики Казахстан
Назарбаев            - Президент Республики Казахстан,
Нурсултан Абишевич     председатель
Масимов              - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович     заместитель председателя
Школьник             - заместитель Руководителя Администрации
Владимир Сергеевич     Президента Республики Казахстан
Мусин                - Заместитель Премьер-Министра Республики
Аслан Еспулаевич       Казахстан - Министр экономики и
бюджетного планирования
Балиева Загипа       - Министр юстиции Республики Казахстан
Яхяновна
Карагусова           - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна  населения Республики Казахстан
Коржова              - Министр финансов Республики Казахстан
Наталья Артемовна
Оразбаков            - Министр индустрии и торговли Республики
Галым Избасарович      Казахстан
Туймебаев            - Министр образования и науки Республики
Жансеит Кансеитулы     Казахстан
Сагинтаев            - Председатель Агентства Республики
Бахытжан Абдирович     Казахстан по регулированию естественных
монополий
Бишимбаев            - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович    Республики Казахстан
Мынбаев              - председатель правления акционерного
Сауат Мухаметбаевич    общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук"
Келимбетов           - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович       общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына"
Аханов               - председатель совета ассоциации финансистов
Серик Ахметжанович     Казахстана
Баталов              - председатель совета Форума
Раимбек Анварович      предпринимателей Казахстана
Байкенов             - председатель совета Союза инжиниринговых
Кадыр Каркабатович     компаний - председатель
правления объединения юридических лиц
"Конфедерация работодателей
(предпринимателей) Республики Казахстан"
Беклемишев           - президент акционерного общества
Павел Иннокентьевич    "Совместное предприятие "Белкамит"
Дворецкий            - председатель Республиканского союза
Владимир Яковлевич     промышленников вторичной металлургии
Дюсембаев            - президент общественного объединения
Бакытриза Куликбаевич  "Ассоциация "Бизнес"
Жусупов              - председатель совета директоров ассоциации
Шалкар Амангосович     микрофинансовых организаций Казахстана
Идрисов              - председатель совета директоров
Динмухамед Aппасович   акционерного общества "Корпорация
"Ордабасы"
Мажибаев             - президент "Ресми Групп Лтд"
Кайрат Куанышбаевич
Мандиев              - президент акционерного общества "Азия-
Ержан Оразбекович      Авто"
Мещеряков            - председатель совета учредителей Союза
Николай Ильич          зернопереработчиков и хлебопеков
Казахстана - председатель правления
товарищества с ограниченной
ответственностью "Концерн "Цесна-Астык"
Мырзахметов          - президент объединения юридических лиц
Аблай Исабекович       "Союз торгово-промышленных палат
Республики Казахстан"
Перуашев             - председатель правления объединения
Азат Турлыбекулы       юридических лиц "Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Попелюшко            - президент Союза товаропроизводителей
Анатолий Висханович    пищевой и перерабатывающей
промышленности Казахстана
Пшембаев             - председатель правления Союза
Мейрам Кудайбергенович машиностроителей Казахстана
Радостовец           - президент Союза товаропроизводителей и
Николай Владимирович   экспортеров Республики Казахстан -
исполнительный директор республиканской
ассоциации горнодобывающих и
горнометаллургических предприятий
Казахстана
Рахимбаев            - вице-президент ассоциации застройщиков
Айдын Жумадилович      Казахстана - председатель совета директоров
акционерного общества
"БилдИнвестментсГрупп"
Розинов              - генеральный директор товарищества с
Василий Самойлович     ограниченной ответственностью "Иволга-
холдинг", член Зернового союза Казахстана,
председатель координационного совета
Костанайской областной ассоциации
предпринимателей
Смагулов             - президент Казахской моторной компании
Нурлан Эркебуланович   "Астана Моторс"
Смаилов Бауржан      - генеральный директор акционерного
Амангельдинович        общества "Акмола курылыс материалдары"
член ассоциации застройщиков Казахстана
Султанов             - генеральный директор ассоциации
Серик Егельевич        ФармМедИндустрии Казахстана
Тлеубаев Нурлан      - президент Зернового союза Казахстана
Сактапбергенович
Худова               - президент ассоциации легкой
Любовь Николаевна      промышленности Республики Казахстан