"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жала жапқаны және зорлық жасағаны үшін жауапкершілікті күшейту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 300 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 тамыздағы  N 787 және 2006 жылғы 22 қыркүйектегі  N 898 қаулыларымен енгізілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жала жапқаны және зорлық жасағаны үшін жауапкершілікті күшейту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы заңдарының жобалары Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проектов законов Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения общественной безопасности" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам усиления ответственности за клевету и насилие"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 300
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
отозвать из Парламента Республики Казахстан проекты законов Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обеспечения общественной безопасности" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам усиления ответственности за клевету и насилие", внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2006 года N  787 и от 22 сентября 2006 года N  898 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан