Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 193 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 309 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"Қолданыстағы заңнаманы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бөлігінде жетілдіру мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 193  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
қолданыстағы заңнаманы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бөлігінде жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Қожамжаров                  - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Қайрат Пернешұлы              қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы
полициясы) төрағасының орынбасары,
төрайымның орынбасары
Байжанов                    - Қаржы полициясы академиясы
Нұрсейіт Әбсаттарұлы          бастығының орынбасары, заң
ғылымдарының кандидаты
Кравченко                   - Қазақстан Республикасы Бас
Андрей Николаевич             прокуратурасы Мемлекеттік органдар
қызметіндегі заңдылықты қадағалау
департаментінің бастығы
көрсетілген құрамнан Лукин Андрей Иванович, Қоғамов Марат Шекішұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 193
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2007 года N 309. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 193 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования действующего законодательства в части противодействия коррупции" следующие изменения:
в  приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования действующего законодательства в части противодействия коррупции:
Кожамжарова                 - заместителя Председателя Агентства
Кайрата Пернешовича           Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция),
заместителем председателя
Байжанова                   - заместителя начальника Академии
Нурсеита Абсаттаровича        финансовой полиции, кандидата
юридических наук
Кравченко                   - начальника Департамента по надзору
Андрея Николаевича            за законностью в деятельности
государственных органов Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
вывести из указанного состава Лукина Андрея Ивановича, Когамова Марата Чекишевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан