Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 1266 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 320 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 528 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Мүгедектерді әлеуметтік қорғау саласындағы үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 1266 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 49, 626-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мүгедектерді әлеуметтік қорғау саласындағы үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Шәмшидинова - Қазақстан Республикасының Білім
Күләш Ноғатайқызы және ғылым вице-министрі
Ысмайлов - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Жұмағали Қазыбайұлы сақтау министрлігі Емдеу-алдын
алу жұмысы департаментінің
директоры;
көрсетілген құрамнан Әбдімомынов Азамат Құрманбекұлы, Байсеркин Бауыржан Сәтжанұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года N 1266
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 320. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 528
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года N 1266 "О создании Координационного совета в области социальной защиты инвалидов" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 49, ст. 626) следующие изменения:
ввести в состав Координационного совета в области социальной защиты инвалидов, утвержденный указанным постановлением:
Шамшидинову - вице-министра образования и
Куляш Ногатаевну науки Республики Казахстан
Исмаилова - директора Департамента
Жумагали Казыбаевича лечебно-профилактической
работы Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава Абдымомунова Азамата Курманбековича, Байсеркина Бауыржана Сатжановича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан