Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 сәуірдегі N 332 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің  91-бабы  6-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысына  мынадай
толықтыру енгізілсін:
10-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 2007 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен 25000000000 (жиырма бес миллиард) теңгеден аспайтын сомаға алынған қарыз бойынша негізгі борышты мерзімінен бұрын өтеуді жүзеге асырсын.".
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2007 года N 332
В соответствии с подпунктом 2) пункта 6  статьи 91  Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" следующее дополнение:
пункт 10 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) в срок до 1 июля 2007 года осуществить досрочное погашение основного долга по полученным займам за счет свободных остатков бюджетных средств на сумму не более 25000000000 (двадцать пять миллиардов) тенге".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан