Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 960 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі N 341 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың
және акцияларының (үлестерінің) бақылау пакеті мемлекетке тиесілі
ұйымдардың қаржылық қызметтерді сатып алуының кейбір мәселелері
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі
N 960  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың бірінші абзацы "табиғи монополиялар субъектілерін," деген сөздерден кейін "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры" акционерлік қоғамын және пруденциалдық нормативтер мен активтерді диверсификациялау дәрежесіне қойылатын талаптарды қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау жөніндегі уәкілетті орган белгілеген қаржы ұйымдарын" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 960
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2007 года N 341
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 960 "О некоторых вопросах приобретения государственными предприятиями на праве хозяйственного ведения и организациями, контрольный пакет акций (долей) которых принадлежит государству, финансовых услуг" следующее дополнение:
абзац первый пункта 1 после слов "естественных монополий," дополнить словами "акционерного общества "Государственный фонд социального страхования" и финансовых организаций, для которых пруденциальные нормативы и требования к степени диверсификации активов установлены уполномоченным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций,".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан