Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 және 2006 жылғы 23 қазандағы N 1016 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 мамырдағы N 364 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қолданушылар назарына: Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ойын бизнесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға және құмар ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат):
тақырыптағы және 1-тармақтағы "және құмар ойын бизнесіне" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
тақырыптағы»"және құмар ойын бизнесіне" деген сөздер алынып тасталсын;
"Өндірілетін тауарларға және құмар ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары" деген бағанның тақырыбындағы "және құмар ойын бизнесіне" деген сөздер алынып тасталсын;
мына:
"Құмар ойын бизнесі  ойын үстелі      300-1400 АЕК
(лотереядан басқа)   бір ойыншы         20-70 АЕК
ойнауға арналған
ақшалай ұтысты
ойын автоматы
бірнеше ойын-      70-100 АЕК
шының қатысуымен
ойын өткізуге
ақшалай ұтысы бар
ойын автоматы
(электронды рулет-
каны қоспағанда);
тотализатор         160-400 АЕК
кассасы
букмекер            40-200 АЕК
кеңсесінің кассасы
электронды          70-150 АЕК
рулетка                              "
деген жол алынып тасталсын;
2) "Тіркелген жиынтық салықтың ең төменгі және ең жоғары базалық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қазандағы N 1016 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 39, 434-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген тіркелген жиынтық салықтың ең төменгі және ең жоғары базалық ставкаларының мөлшерінде* реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 13-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми түрде жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 и от 23 октября 2006 года N 1016
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2007 года N 364. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56):
в заголовке и в пункте 1 слова ", и игорный бизнес" исключить;
в приложении 1 к указанному постановлению:
в заголовке слова ", и игорный бизнес" исключить;
в заголовке графы "Ставки акцизов на производимые товары и игорный бизнес" слова "и игорный бизнес" исключить;
строку:
"Игорный бизнес    игровой стол       300-1400
(кроме лотереи)                       МРП
игровой автомат    20-70 МРП
с денежным
выигрышем
предназначенный
для проведения
игры с одним
игроком
игровой автомат    70-100 МРП
с денежным
выигрышем
предназначенный
для проведения
игры с участием
более одного
игрока (за
исключением
электронной
рулетки)
касса              160-400 МРП
тотализатора
касса              40-200 МРП
букмекерской
конторы
электронная        70-150 МРП
рулетка                      " исключить;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2006 года N 1016 "Об утверждении размеров минимальных и максимальных базовых ставок фиксированного суммарного налога" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 39, ст. 434):
в размерах минимальных и максимальных базовых ставок фиксированного суммарного налога*, утвержденных указанным постановлением, строки, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 13, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан