"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі N 369 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 мамырдағы N 416 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі N 369 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
2000 жылғы 3 сәуірдегі N 369 Жарлығына
өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстанның көрнекті әдебиет және өнер қайраткерлеріне
Мемлекеттік стипендия тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы
Президентінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі N 369  Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы»"Қазақстанның көрнекті әдебиет және өнер қайраткерлеріне Мемлекеттік стипендия" деген сөздер»"Мәдениет саласында мемлекеттік стипендиялар" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы»"Көрнекті әдебиет және өнер қайраткерлері үшін" деген сөздер»"Мәдениет саласында" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) және 2) тармақшалар алынып тасталсын;
3) тармақшадағы»"Мемлекеттік стипендияға" деген сөздер»"мемлекеттік стипендияларға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года N 369"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2007 года N 416
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года N 369".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 3 апреля 2000 года N 369
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года N 369 "Об учреждении Государственной стипендии видным деятелям литературы и искусства Казахстана" следующие изменения:
в заголовке слова "Государственной стипендии видным деятелям литературы и искусства Казахстана" заменить словами "Государственных стипендий в области культуры";
в пункте 1 слова "для видных деятелей литературы и искусства" заменить словами "в области культуры";
в пункте 2:
подпункты 1) и 2) исключить;
в подпункте 3) слова "Государственной стипендии" заменить словами "государственных стипендий".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан