"Қазтелерадио" және "Қазақстан телекоммуникациялары" (КАТЕЛКО) акционерлік қоғамдары директорлар кеңестері құрамдарының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 мамырдағы N 443 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 1080 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 1080 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп:
1) "Қазтелерадио" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына сайлау үшін заңнамада белгіленген тәртіппен мына кандидатуралар:
Бабақұмаров Ержан Жалбақұлы - Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі, төраға;
Әбдімомынов Азамат Құрманбайұлы - "Самғау" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы;
Парсегов Борис Анатольевич - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің аппарат басшысы;
Қуатбаев Айдар Шәкірұлы - "Қазтелерадио" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының міндетін атқарушы;
2) "Қазтелерадио" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамынан Ардақ Дүкенбайұлы Досжанды, Мұрат Арыстайұлы Жүсіповті, Амангелді Сағынбайұлы Тойбаевты шығаруды қамтамасыз ету;
3) "Қазақстан телекоммуникациялары" (КАТЕЛКО) акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына сайлау үшін заңнамада белгіленген тәртіппен мына кандидатуралар:
Бабақұмаров Ержан Жалбақұлы - Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі, төраға;
Әбдімомынов Азамат Құрманбайұлы - "Самғау" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы;
Ким Виссарион Валерьевич - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Стратегиялық жоспарлау департаментінің директоры;
4) "Қазақстан телекоммуникациялары" (КАТЕЛКО) акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамынан Ардақ Дүкенбайұлы Досжанды, Мұрат Арыстанбайұлы Жүсіповті, Бахтияр Мүсірәліұлы Үкібаевты шығаруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах составов советов директоров акционерных обществ "Казтелерадио" и "Казахстанские телекоммуникации" (КАТЕЛКО)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 443. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года N 1080.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.11.2008 N 1080 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Рекомендовать Министерству культуры и информации Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан:
1) кандидатуры для избрания в состав совета директоров акционерного общества "Казтелерадио" в установленном законодательством порядке:
Бабакумарова Ержана Жалбаковича - вице-министра культуры и информации Республики Казахстан, председателем;
Абдымомунова Азамата Курманбаевича - председателя правления акционерного общества "Национальный научно-технологический холдинг "Самғау";
Парсегова Бориса Анатольевича - руководителя аппарата Министерства финансов Республики Казахстан;
Куатбаева Айдара Шакировича - исполняющего обязанности председателя правления акционерного общества "Казтелерадио";
2) обеспечить выведение из состава совета директоров акционерного общества "Казтелерадио" Досжана Ардака Дукенбаевича, Жусипова Мурата Арыстаевича, Тойбаева Амангельды Сагынбаевича;
3) кандидатуры для избрания в состав совета директоров акционерного общества "Казахстанские телекоммуникации" (КАТЕЛКО) в установленном законодательством порядке:
Бабакумарова Ержана Жалбаковича - вице-министра культуры и информации Республики Казахстан, председателем;
Абдымомунова Азамата Курманбаевича - председателя правления акционерного общества "Национальный научно-технологический холдинг "Самғау";
Ким Виссариона Валерьевича - директора Департамента стратегического планирования Министерства финансов Республики Казахстан;
4) обеспечить выведение из состава совета директоров акционерного общества "Казахстанские телекоммуникации" (КАТЕЛКО) Досжана Ардака Дукенбаевича, Жусипова Мурата Арыстаевича, Укубаева Бахтияра Мусуралиевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан