Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 сәуірдегі N 470 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 маусымдағы N 453 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру жүйесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 сәуірдегі N 470  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 19, 243-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру қорларын құру, олардың жұмыс істеу мен тарату және астық қабылдау кәсіпорындарының астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру жүйесіне қатысу ережесінде:
12-тармақтың 3) тармақшасының екінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2004 года N 470
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2007 года N 453. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2004 года N 470 "О некоторых вопросах системы гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 19, ст. 243) следующее изменение:
в  Правилах создания, функционирования и ликвидации фондов гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам и участия хлебоприемных предприятий в системе гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам, утвержденных указанным постановлением:
абзац второй подпункта 3) пункта 12 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан