Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қазандағы N 1577 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 маусымдағы N 513 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 992 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.30 № 992 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Мәдени және гуманитарлық салалардағы қайырымдылық және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Құрмет дипломы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қазандағы N 1577 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 43, 510-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Мәдени және гуманитарлық салалардағы қайырымдылық және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Құрмет дипломын беру жөніндегі комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Саудабаев                  - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы            хатшысы, төраға (келісім бойынша)
Дьяченко                   - Қазақстан халқының ассамблеясы
Сергей Александрович         төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Түймебаев                  - Қазақстан Республикасының Білім
Жансейіт Қансейітұлы         және ғылым министрі
Бөрібаев                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Асқар Исмайылұлы             және ақпарат вице-министрі
мына:
"Асқаров                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әлібек                       Әкімшілігі Әлеуметтік-саяси бөлімінің
бас инспекторы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Асқаров                   - Қазақстан Республикасы Президенті
Әлібек                       Әкімшілігінің Әлеуметтік-саяси бөлімі
меңгерушісінің орынбасары";
көрсетілген құрамнан Әбдікәрімов Оралбай, Әйтімова Бірғаным Сарықызы, Әлиев Арыстанбек Мұхамедиұлы, Терещенко Сергей Александрович шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2000 года N 1577
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2007 года N 513. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года N 992
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.09.2010 № 992.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2000 года N 1577 "О Почетном дипломе Президента Республики Казахстан за благотворительную и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной сферах" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 510) следующие изменения:
в  приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по присуждению Почетного диплома Президента Республики Казахстан за благотворительную и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной сферах:
Саудабаева                - Государственного секретаря Республики
Каната Бекмурзаевича        Казахстан, председателем (по
согласованию)
Дьяченко                  - заместителя председателя Ассамблеи
Сергея Александровича       народа Казахстана (по согласованию)
Туймебаева                - Министра образования и науки
Жансеита Кансеитулы         Республики Казахстан
Бурибаева                 - вице-министра культуры и информации
Аскара Исмаиловича          Республики Казахстан
строку:
"Аскаров                  - главный инспектор Социально-
Алибек                      политического отдела Администрации
Президента Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Аскаров                  - заместитель заведующего Социально-
Алибек                      политическим отделом Администрации
Президента Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Абдыкаримова Оралбая, Айтимову Бырганым Сариевну, Алиева Арыстанбека Мухамедиулы, Терещенко Сергея Александровича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан