Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Спорт комитеті Алматы қаласының "Шаңырақ" шағын ауданындағы "Спорттағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 шілдедегі N 613 Қаулысы
"Қазақстан Республикасында дене шынықтыру және спортты дамытудың 2007-2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 230  Жарлығына  сәйкес және спорттағы дарынды балалардың жеке қабілеттерін дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Спорт комитеті Алматы қаласының»"Шаңырақ" шағын ауданындағы "Спорттағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - мекеме) құрылсын.
2. Мекеме қызметінің негізгі мәні Қазақстан Республикасы ұлттық құрама командалары үшін спорт резервінің орталықтандырылған даярлығын қамтамасыз ететін ұйымдастыру жағдайын жасау болып белгіленсін.
3. Мекемені қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
4. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Спорт комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мекеменің жарғысын бекітсін және әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1)» (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен)
2)»"Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 329  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 15, 145-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Мемлекеттік мекемелер" деген 1-бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-1-жолмен толықтырылсын:
"3-1. Алматы қаласының»"Шаңырақ" шағын ауданындағы»"Спорттағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесі".
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании государственного учреждения "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей" в микрорайоне "Шанырак" города Алматы Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года N 613
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года N 230 "О государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2007-2011 годы" и в целях развития индивидуальных способностей одаренных в спорте детей Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Создать государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей" в микрорайоне "Шанырак" города Алматы Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан (далее - учреждение).
2. Определить основным предметом деятельности учреждения создание организационных условий, обеспечивающих централизованную подготовку спортивного резерва для национальных сборных команд Республики Казахстан.
3. Установить, что финансирование учреждения осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству туризма и спорта Республики Казахстан.
4. Комитету по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить устав учреждения и обеспечить государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1)  (утратил силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 );
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года N 329 "Вопросы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 15, ст. 145):
в перечне организаций, находящихся в ведении Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел 1. "Государственные учреждения" дополнить строкой, порядковый номер 3-1, следующего содержания:
"3-1. Государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей" в микрорайоне "Шанырак" города Алматы.".
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339  .
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан