Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті мен Салық комитетінің мемлекеттік мекемелерін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 тамыздағы N 697 Қаулысы
"Маңғыстау облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгеріс
туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 4 маусымдағы N 338  Жарлығын  іске асыру мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық
комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің
Мұнайлы аудандық қазынашылық бөлімі" (бұдан әрі - Қазынашылық
бөлімі) және "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық
комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық комитетінің Мұнайлы ауданы
бойынша Салық комитеті" (бұдан әрі - Салық комитеті) мемлекеттік мекемелері құрылсын.
2. Қазынашылық бөлімін және Салық комитетін қаржыландыру
тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетте Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігіне көзделген қаражат есебінен және
шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада
белгіленген тәртіппен:
1) Қазынашылық бөлімі және Салық комитеті туралы ережелердің
бекітілуін және олардың әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін
қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 22, 215-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Қазынашылық комитеті аумақтық органдары -
мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 155-1-жолмен толықтырылсын:
"155-1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық
департаментінің Мұнайлы аудандық қазынашылық бөлімі";
2) "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық
комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 9 қазандағы N 1102  қаулысында  (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 33, 359-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті аумақтық органдары - мемлекеттік
мекемелерінің тізбесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 159-1-жолмен толықтырылсын:
"159-1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық
комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық комитетінің Мұнайлы ауданы
бойынша Салық комитеті";

О создании государственных учреждений Комитета казначейства и Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2007 года N 697
В целях реализации  Указа  Президента Республики Казахстан от 4 июня 2007 года N 338 "Об изменении в административно-территориальном устройстве Мангистауской области" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Создать государственные учреждения "Мунайлинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (далее - Отдел казначейства) и "Налоговый комитет по Мунайлинскому району Налогового комитета по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (далее - Налоговый комитет).
2. Установить, что финансирование Отдела казначейства и Налогового комитета осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных Министерству финансов Республики Казахстан в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить утверждение положений об Отделе казначейства и Налоговом комитете и их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 22, ст. 215):
в  перечне  государственных учреждений - территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 155-1, следующего содержания:
"155-1. Мунайлинский районный отдел казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 33, ст. 359):
в  перечне  государственных учреждений - территориальных органов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 159-1, следующего содержания:
"159-1. Налоговый комитет по Мунайлинскому району Налогового комитета по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан";

3)  (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен)
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа
енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3)  (утратил силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 ).
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339  .
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан