Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 1304 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 тамыздағы N 742 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзімін ұзарту және аккредитивтерді ашу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 1304  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Орындалу мерзімі ұзартылатын шарттардың тізбесінде:
тақырыбында "шарттардың" деген сөз "мемлекеттік мекемелер шарттарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Айдар құрылыс Консалтинг" деген сөздер "АЙДАР ҚҰРЫЛЫС КОНСАЛТИНГ" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "АИС-АСТАНА компаниясы" деген сөздер "АИС-Астана компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "Каро" өнеркәсіп-құрылыс тобы" деген сөздер "КАРО" өнеркәсіп-құрылыс тобы" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "Қытай геоинженерлік корпорациясы өкілдігі" деген сөздер "Қытай геоинженерлік корпорациясы" өкілдігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "өңірлік" деген сөз алынып тасталсын;
16-тармақтағы "Арал" салынып жатқан кәсіпорындардың біріккен дирекциясы республикалық мемлекеттік кәсіпорны" деген сөздер "ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫ МИНИСТРЛІГІ СУ РЕСУРСТАРЫ КОМИТЕТІНІҢ "АРАЛ" САЛЫНЫП ЖАТҚАН КӘСІПОРЫНДАРДЫҢ БІРІККЕН ДИРЕКЦИЯСЫ" ШАРУАШЫЛЫҚ ЖҮРГІЗУ ҚҰҚЫҒЫНДАҒЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК КӘСІПОРНЫ" деген сөздермен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің" деген сөздер алынып тасталсын;
19, 25, 26, 27-тармақтардағы "Glotur" деген сөз "GLOTUR" (ГЛОТУР)" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-тармақтағы "ПлюсМикро" деген сөз "ПЛЮСМИКРО" деген сөзбен ауыстырылсын;
28-тармақтағы "Тамур" деген сөз "ТАМУР" деген сөзбен
ауыстырылсын;
30-тармақтағы "Azia" деген сөз "Asia" деген сөзбен ауыстырылсын;
34-тармақтағы "үй құрылысы компаниясы" деген сөздер "Үй құрылысы Компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
35-тармақтағы "Құрылыс компаниясы" деген сөздер "ҚҰРЫЛЫС КАмпаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
39-тармақтағы "Мехқұрылыстранс" деген сөз "МЕХҚҰРЫЛЫСТРАНС" деген сөзбен ауыстырылсын;
40-тармақтағы "акционерлік компаниясының филиалы" деген сөздер "Акционерлік компаниясының Филиалы" деген сөздермен ауыстырылсын;
46-тармақтағы "IT RESEARCH CENTER (АЙ ТИ РИСЕЧ ЦЕНТЕР)" деген сөздер "IT Research Center (Ай Ти Рисеч Центер)" деген сөздермен ауыстырылсын;
49-тармақтағы "TATA Consultancy Services Limited" деген сөздер "TATA CONSULTANCY SERVICES LIMITED" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года N 1304
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2007 года N 742
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года N 1304 "О продлении сроков исполнения договоров по расходам и открытии аккредитивов" следующие изменения и дополнения:
в  Перечне  договоров, по которым продлевается срок исполнения, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке после слова "договоров" дополнить словами "государственных учреждений";
в пункте 2 слова "Айдар курылыс Консалтинг" заменить словами "АЙДАР ҚҰРЫЛЫС КОНСАЛТИНГ";
в пункте 3 слово "Галамдык" заменить словом "Ғаламдық";
в пункте 4 слова "Компания АИС-АСТАНА" заменить словами
"Компания АИС-Астана";
в пункте 5 слова "промышленно-строительная группа "Каро" заменить словами "Промышленно-строительная группа "КАРО";
в пункте 6 слова "представительством Китайской геоинженерной корпорации" заменить словами "Представительством "Китайской геоинженерной корпорации";
в пункте 10:
слово "республиканским" заменить словом "Республиканским";
слово "дирекция" заменить словом "Дирекция";
слово "регионах" исключить;
в пункте 16 слова "республиканским государственным предприятием объединенной дирекции строящихся предприятий "Арал" заменить словами "РЕСПУБЛИКАНСКИМ ГОСУДАРСТВЕННЫМ ПРЕДПРИЯТИЕМ НА ПРАВЕ ХОЗЯЙСТВЕННОГО ВЕДЕНИЯ "ОБЪЕДИНЕННАЯ ДИРЕКЦИЯ СТРОЯЩИХСЯ ПРЕДПРИЯТИЙ "АРАЛ" КОМИТЕТА ПО ВОДНЫМ РЕСУРСАМ МИНИСТЕРСТВА СЕЛЬСКОГО ХОЗЯЙСТВА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН";
в пункте 17 слова "Министерства финансов Республики Казахстан" исключить;
в пункте 18 слово "республиканским" заменить словом "Республиканским";
в пунктах 19, 25, 26, 27 слово "Glotur" заменить словами "GLOTUR" (ГЛОТУР)";
в пункте 23 слово "ПлюсМикро" заменить словом "ПЛЮСМИКРО";
в пункте 28 слово "Тамур" заменить словом "ТАМУР";
в пункте 30 слово "Azia" заменить словом "Asia";
в пункте 34 слова "домостроительная компания" заменить словами "Домостроительная Компания";
в пункте 35 слова "Строительная компания" заменить словами "СТРОительная КАмпания";
в пункте 39 слово "Мехстройтранс" заменить словом "МЕХСТРОЙТРАНС";
в пункте 40 слова "филиалом акционерной" заменить словами "Филиалом Акционерной";
в пункте 45 слово "КазИнформтелеком" заменить словом "Казинформтелеком";
в пункте 46 слова "IT RESEARCH CENTER (АИ ТИ РИСЕЧ ЦЕНТЕР)" заменить словами "IT Research Center (Аи Ти Рисеч Центер)";
в пункте 49 слова "ТАТА Consultancy Services Limited" заменить словами "TATA CONSULTANCY SERVICES LIMITED";

54, 55-тармақтардағы "Mabco Construktions s. a." деген сөздер "Mabco сonstruktions s. a.(Мабко констракшнз с. а.)" деген сөздермен ауыстырылсын;
57-тармақтағы "Кәдір" деген сөз "КЭДІР" деген сөзбен ауыстырылсын;
59-тармақта:
"Ақмола облысы Щучье қаласының құрылыс бөлімі" деген сөздер "Щучье ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Көкшетауқұрылыс" жобалық-құрылыс компаниясы" деген сөздер "КӨКШЕТАУҚҰРЫЛЫС" жобалық-құрылыс компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
60-тармақта:
"Ақмола облысы Зеренді ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздер "Зеренді ауданының "Құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Құрылысшы-Плюс" деген сөздер "Құрылысшы Плюс" деген
сөздермен ауыстырылсын;
61-тармақтағы "Ақмола облысы Есіл ауданының құрылыс бөлімі"
деген сөздер "Есіл ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
63-тармақтағы "Оралтехжоба" жобалық-сметалық компаниясы" деген сөздер "ОРАЛТЕХЖОБА ЖСК" деген сөздермен ауыстырылсын;
65-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"65. Орал қаласының құрылыс бөлімі" мен Орал қаласы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Орал Су Арнасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны арасында жасалған 2006 жылғы 15 шілдедегі N 158 шарт";
66, 67, 68-тармақтарда:
"Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздер "Бөкейорда ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Орда" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны" деген сөздер "Бөкейорда ауданы әкімдігінің "Орда" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығындағы)" деген сөздермен ауыстырылсын;
70-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"70. Қызылорда облысының құрылыс басқармасы" мен "Қызылорда облысы құрылыс басқармасының салынып жатқан газдандыру объектілерінің дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны арасында жасалған 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 02-24/И шарт.";
72-тармақтағы "Құрылыстехножоба КЗ-АиК" деген сөздер "Құрылыстехножоба KZ A және K" деген сөздермен ауыстырылсын;
73-тармақтағы "KZ-Құрылыссарапшы" деген сөздер "KZ Құрылыссарапшы" деген сөздермен ауыстырылсын;
74-тармақта:
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздер "ҚАРМАҚШЫ АУДАНДЫҚ ҚҰРЫЛЫС БӨЛІМІ" деген сөздермен
ауыстырылсын;
"Қызылорда даму" деген сөздер "Қызылорда Даму" деген сөздермен ауыстырылсын;
76-тармақтағы "алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздер "Еңбекшіқазақ ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
77-тармақтағы "Асар Құрылыс сервис" деген сөздер "АсарҚұрылысСервис" деген сөзбен ауыстырылсын;
78-тармақта:
"Алматы облысы Талғар ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздер "Талғар ауданының "Құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Есік Агроөнеркәсіпқұрылыс" деген сөздер "Есікагроөнеркәсіпқұрылыс" деген сөзбен ауыстырылсын;
79-тармақтағы "Монолит" деген сөз "МОНОЛИТ" деген сөзбен ауыстырылсын;
80-тармақтағы "Жеңіс" деген сөз "ЖЕҢІС" фирмасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
85-тармақтағы "Құрылыс-Келісім-шарт корпорациясы" деген сөздер "ҚҰРЫЛЫС-КЕЛІСІМ-ШАРТ КОРПОРАЦИЯСЫ" деген сөздермен ауыстырылсын;
87-тармақтағы "Қазақстан жолдары Акционерлік компаниясы" деген сөздер "Қазақстан жолдары" акционерлік компаниясы" деген
сөздермен ауыстырылсын;
88-тармақтағы "Құлагер Құрылыс Корпорациясы" деген сөздер "Құлагер" құрылыс корпорациясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
90-тармақтағы "Негіз-Ақмола Құрылыс Компаниясы" деген сөздер "Негіз-Ақмола" құрылыс компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;

в пунктах 54, 55 слова "Mabco Construktions s.a." заменить словами "Mabco construktions s.a. (Мабко констракшнз с.а.)";
в пункте 57 слово "Кәдір" заменить словом "КЭДIР";
в пункте 59:
слова "отделом строительства города Щучинска Акмолинской области" заменить словами "Отделом строительства Щучинского района";
слова "проектно-строительной компанией "Кокшетаустрой" заменить словами "Проектно-строительной компанией "КОКШЕТАУСТРОЙ";
в пункте 60:
слова "отделом строительства Зерендинского района Акмолинской области" заменить словами "Отделом строительства" Зерендинского района";
слова "Строитель-Плюс" заменить словами "Строитель Плюс";
в пункте 61 слова "отделом строительства Есильского района Акмолинской области" заменить словами "Отделом строительства Есильского района";
в пункте 63 слова "Проектно-сметной компании "Уралтехнопроект" заменить словами "ПСК УРАЛТЕХНОПРОЕКТ";
пункт 65 изложить в следующей редакции:
"65. Договор N 158 от 15 июля 2006 года, заключенный между "Отделом строительства города Уральска" и государственным коммунальным предприятием "Орал Су Арнасы" Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральска";
в пунктах 66, 67, 68:
слова "отделом строительства Бокейординского района Западно-Казахстанской области" заменить словами "Отделом строительства Бокейординского района";
слова "государственным казенным предприятием "Орда" заменить словами "Государственным коммунальным предприятием "Орда" акимата Бокейординского района (на праве хозяйственного ведения)";
пункт 70 изложить в следующей редакции:
"70. Договор N 02-24/И от 7 декабря 2006 года, заключенный между "Управлением строительства Кызылординской области" и Государственным коммунальным предприятием на праве хозяйственного ведения "Дирекция строящихся объектов газификации управления строительства Кызылординской области.";
в пункте 72 слова "Стройтехнопроект КЗ-АиК" заменить словами "Стройтехнопроект KZ А и К";
в пункте 73 слова "KZ-стройэксперт" заменить словами "KZ Стройэксперт";
в пункте 74:
слова "отделом строительства Кармакшинского района Кызылординской области" заменить словами "КАРМАКШИНСКИМ РАЙОННЫМ ОТДЕЛОМ СТРОИТЕЛЬСТВА";
слова "Кызылорда даму" заменить словами "Кызылорда Даму";
в пункте 76 слова "отделом строительства Енбекшиказахского района Алматинской области" заменить словами "Отделом строительства Енбекшиказахского района";
в пункте 77 слова "Асар Строй Сервис" заменить словом "АсарСтройСервис";
в пункте 78:
слова "отделом строительства Талгарского района Алматинской области" заменить словами "Отделом строительства" Талгарского района";
слова "Иссык Агропромстрой" заменить словом "Есикагропромстрой";
в пункте 79 слово "Монолит" заменить словом "МОНОЛИТ";
в пункте 80 слово "Женис" заменить словами "фирма "ЖЕНИС";
в пункте 83 слова "Мотив-Елим" заменить словами "Мотив-Елім";
в пункте 85 слова "Корпорация Строй-Контракт" заменить словами "КОРПОРАЦИЯ СТРОЙ-КОНТРАКТ";
в пункте 87 слова "Акционерная Компания Қазақстан жолдары" заменить словами "Акционерная компания "Қазақстан жолдары";
в пункте 88 слова "Строительная Корпорация Кулагер" заменить словами "Строительная корпорация "Кулагер";
в пункте 90 слова "Строительная Компания Негиз-Акмола" заменить словами "Строительная компания "Негіз-Акмола";

91, 92, 100-тармақтардағы "Астана қалакоммуншар" деген сөздер "Астана Қалакоммуншар" деген сөздермен ауыстырылсын;
93-тармақтағы "Kruger Hoch und Tietbau Gmbh" (КРЮГЕР ХОХ УНД ТИФБАУ ГМБХ) фирмасы" деген сөздер "Kruger Hoch-& Tietbau GmbH"/Крюгер Хох унд Тифбау ГмбХ/ фирмасының Астана филиалы" деген сөздермен ауыстырылсын;
94-тармақтағы "(Manfredi Nikoletti)" деген сөздер "(Prof. Architetto Manfredi Nikoletti)" деген сөздермен ауыстырылсын;
95-тармақта:
"("Мемсараптама" республикалық мемлекеттік кәсіпорны)" деген сөздер "("Мемсараптама" РМК)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Құрылыс және" деген сөздердің алдынан " белгісімен толықтырылсын;
101-тармақтағы "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздер "Қарқаралы ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
102-тармақтағы "Қарағанды облысы Ұлытау ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздер "Ұлытау ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
103-тармақта:
"Қарағанды облысы Ұлытау ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздер "Ұлытау ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"В.П.Салабаев" деген сөздер "Вячеслав Петрович Салабаев" деген сөздермен ауыстырылсын;
104-тармақтағы "Темір-Бетон НС" деген сөздер "ТемірБетон НС" деген сөздермен ауыстырылсын;
105-тармақтағы "Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының құрылыс бөлімі" деген сөздер "Ордабасы аудандық құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
106-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"106. Шемонаиха ауданының құрылыс бөлімі" мен "ҚұрылысСервисИнфро+" ӨНДІРІСТІК КООПЕРАТИВІ арасында жасалған 2006 жылғы 9 қарашадағы N 6 шарт";
107-тармақтағы "ШығысРоссЖинақ" деген сөз "ШЫҒЫС-РОСС-ЖИНАҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
108, 110-тармақтардағы "Обтұрғынүйкомшарқұрылыс" қазыналық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны" деген сөздер "Шығыс Қазақстан облысы Құрылыс департаменті" ММ-нің "Облтұрғынүйкомшарқұрылыс" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны" деген сөздермен ауыстырылсын;
111-тармақтағы "К.У.Керімбаев" деген сөздер "Қасым Өмірханұлы Керімбаев" деген сөздермен ауыстырылсын;
112-тармақтағы "Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің құрылыс бөлімі" деген сөздер "Шу ауданы әкімдігінің құрылыс бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в пунктах 91, 92, 100 слова "Астана горкоммунхоз" заменить словами "Астана Горкоммунхоз";
в пункте 93 слова "фирмой "Kruger Hoch und Tiefbau Gmbh" (КРЮГЕР ХОХ УНД ТИФБАУ ГМБХ)" заменить словами "Астанинским Филиалом Фирмы "Kruger Hoch-& Tielbau GmbH" /Крюгер Хох унд Тифбау ГмбХ/";
в пункте 94 слова "(Manfredi Nikoletti)" заменить словами "(Prof.Architetto Manfredi Nikoletti)";
в пункте 95:
слово "республиканским" заменить словом "Республиканским";
слова "(Республиканское государственное предприятие "Госэкспертиза") Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства" заменить словами "(РГП "Госэкспертиза") Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства" Министерства";
в пункте 99 слова "Астана - Коктем С" заменить словами "Астана-Көктем С";
в пункте 101 слова "отделом строительства Каркаралинского района Карагандинской области" заменить словами "Отделом строительства Каркаралинского района";
в пункте 102 слова "отделом строительства Улытауского района Карагандинской области" заменить словами "Отделом строительства Улытауского района";
в пункте 103:
слова "отделом строительства Улытауского района Карагандинской области" заменить словами "Отделом строительства Улытауского района";
слова "Салабаев В.П." заменить словами "Салабаев Вячеслав Петрович";
в пункте 104:
слова "отделом строительства города Шымкента" заменить словами "Отделом строительства города Шымкента";
слова "Темир-Бетон НС" заменить словами "ТемірБетон НС";
в пункте 105:
слова "отделом строительства Ордабасинского района Южно-Казахстанской области" заменить словами "Ордабасинским районным отделом строительства";
слова "Салкын-2001" заменить словами "Салқын-2001";
пункт 106 изложить в следующей редакции:
"106. Договор N 6 от 9 ноября 2006 года, заключенный между "Отделом строительства Шемонаихинского района" и ПРОИЗВОДСТВЕННЫМ КООПЕРАТИВОМ "СтройСервисИнфро+";
в пункте 107 слово "ВостокРоссКомплект" заменить словами "ВОСТОК-РОСС-КОМПЛЕКТ";
в пунктах 108, 110 слова "казенным государственным коммунальным предприятием "Обжилкомхозстрой" заменить словами "Коммунальным государственным казенным предприятием "Облжилкомхозстрой" ГУ "Департамента строительства Восточно-Казахстанской области";
в пункте 111 слова ""Керимбаев К.У."" заменить словами ""Керимбаев Касым Умирханович"";
в пункте 112 слова "отделом строительства акимата Шуского района Жамбылской области" заменить словами "Отделом строительства акимата Шуского района".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан