Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 759 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Құқықтық зерттеулер және талдау институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі салық заңнамасы саласында ұсынымдар және Қазақстан Республикасында төменде көрсетілген келісім-шарттарды қолданудың нәтижесінде туындайтын құқықтық мәселелер, сондай-ақ басқа өндіруші елдердегі жер қойнауын пайдаланушылар қызметінің тәжірибесі бойынша қорытындылар беруді қоса алғанда, 2000 жылға дейін (қоса алғанда) жер қойнауын пайдаланушылармен жасалған Қазақстан Республикасының мұнай-газ және тау-кен салаларында жер қойнауын пайдалануға арналған ірі келісім-шарттардың қолданылу тиімділігін талдау және құқықтық бағалау жөніндегі сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар қызметтерді көрсетуші болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның атқарылуына бақылауды қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде 257268 мың (екі жүз елу жеті миллион екі жүз алпыс сегіз мың) теңге сомасында қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
2) қызметтерді мемлекеттік сатып алу үшін осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын қаражатта оңтайлы және тиімді жұмсау қағидатын сақтауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 759
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Институт правовых исследований и анализа" поставщиком услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение по анализу и правовой оценке эффективности действия крупных контрактов на недропользование в нефтегазовых и горнорудных сферах Республики Казахстан, заключенных с недропользователями до 2000 года (включительно), включая выдачу рекомендаций в сфере налогового законодательства и заключений по правовым вопросам, возникающих в результате применения указанных выше контрактов в Республике Казахстан, а также практике деятельности недропользователей в других добывающих странах.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение договора о государственных закупках услуг с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2007 год по бюджетной программе 001 "Обеспечение исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета" в сумме 257268 тысяч (двести пятьдесят семь миллионов двести шестьдесят восемь тысяч) тенге;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок услуг.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан