Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 19 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 қыркүйектегі N 804 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 26.01.2018 № 34 қаулысымен.
1. "Ауылдық аумақтарды дамыту саласында ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 19 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 3, 18-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Ауылдық аумақтарды дамыту саласында ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Күрішбаев - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы шаруашылығы вице-министрі
Белихин - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Иван Васильевич орынбасары
Әбілбекова - Қазақстан Республикасы Экономика
Айгүл Әбілқадырқызы және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Өңірлік саясат және бюджетаралық
қатынастар департаментінің директоры
Санатова - Қазақстан Республикасы Білім және
Майра Тақауқызы ғылым министрлігі Мектепке дейінгі
және жалпы орта білім
департаментінің директоры
Керімбеков - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әрсен Жақашұлы сауда министрлігі Кәсіпкерлікті дамыту
департаментінің директоры
Исмайылов - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Жұмағали Қазыбайұлы сақтау министрлігі Емдеу-алдын алу
жұмысы департаментінің директоры
Толымбаев - Қазақстан Республикасы Энергетика
Анарбек Зиябекұлы және минералдық ресурстар министрлігі
Газ өнеркәсібі департаментінің
директоры
Волкова - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Елена Владимировна және байланыс агенттігі Байланыс
департаментінің директоры
Епбаева - Қазақстан Республикасы Статистика
Айгүл Тоқтарханқызы агенттігі Микроэкономикалық статистика
департаментінің директоры
Щеглова - Қостанай облысы Экономика және
Мария Александровна бюджеттік жоспарлау департаментінің
директоры
Тәшенов - Солтүстік Қазақстан облысы Ауыл
Серік Серғалиұлы шаруашылығы департаментінің
директоры
Әлімов - Ақтөбе облысы Экономика және
Қуантқан Мырзабекұлы бюджеттік жоспарлау департаментінің
директоры
Оразғұлов - Қарағанды облысы Экономика және
Расұл Қабдоллаұлы бюджеттік жоспарлау департаментінің
директоры
Давдрикова - Павлодар облысы Экономика және
Галина Семеновна бюджеттік жоспарлау департаментінің
директоры
Әжіғалиева - Атырау облысы Экономика және
Айгүл Теміртасқызы бюджеттік жоспарлау департаментінің
директоры
мына:
Омаров - Қазақстан Республикасы Ауыл
Тобылбек Есенжолұлы шаруашылығы министрлігінің Ауылдық
аумақтар істері комитеті
төрағасының бірінші орынбасары
Алпысбаев - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Ғазымбек Алпысбайұлы министрлігі Қоғамдық қауіпсіздік
департаментінің бастығы
Шаймерден - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Ербол Шаймерденұлы ақпарат және спорт министрлігі
Тарихи-мәдени мұра департаментінің
директоры
Бекниязов - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Болат Қабыкенұлы ортаны қорғау министрлігі
Стратегиялық жоспарлау және талдау
департаментінің директоры
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
Омаров - Қазақстан Республикасы Ауыл
Тобылбек Есенжолұлы шаруашылығы министрлігінің аппарат
басшысы
Алпысбаев - Қазақстан Республикасы Ішкі
Ғазымбек Алпысбайұлы істер министрлігінің Әкімшілік
полиция комитеті төрағасының
орынбасары
Шаймерден - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Ербол Шаймерденұлы және ақпарат министрлігі
Тарихи-мәдени мұра департаментінің
директоры
Бекниязов - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Болат Қабыкенұлы ортаны қорғау министрлігі
Экологиялық проблемалар, ғылым
және мониторинг департаментінің
директоры
көрсетілген құрамнан мыналар шығарылсын: Мусина Лилия Сәкенқызы, Балапанов Зейнелқабден Тәукенұлы, Испусинова Светлана Багитовна, Бегімбетов Серік Жаңатайұлы, Советский Вячеслав Крестьянович, Нересов Александр Витальевич, Пирогов Алексей Георгиевич, Сейтімбеков Ардақ Асқарұлы, Тортаева Бауыржан Қадырұлы, Лескова Лилия Гербертовна, Рафальский Павел Брониславович, Орынбаев Серік Шангерейұлы, Молотовник Аделаида Константиновна, Нәбиев Нұрлан Абзалұы, Кәрімов Айбек Мүталапханұлы, Әкімжанов Жандос Әбілханұлы.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 19
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 804. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2018 года № 34.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.01.2018 № 34.
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 19 "О создании Межведомственной комиссии по выработке предложений в области развития сельских территорий" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 3, ст. 18) следующие изменения:
в состав Межведомственной комиссии по выработке предложений в области развития сельских территорий:
ввести:
Куришбаева - вице-министра сельского хозяйства
Акылбека Кажигуловича Республики Казахстан
Белихина - заместителя акима
Ивана Васильевича Восточно-Казахстанской области
Абильбекову - директора Департамента региональной
Айгуль Абилькадировну политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Санатову - директора Департамента дошкольного
Майру Такауовну и общего среднего образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Керимбекова - директора Департамента развития
Арсена Джакашевича предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Исмаилова - директора Департамента лечебно-
Жумагали Казыбаевича профилактической работы
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Толумбаева - директора Департамента газовой
Анарбека Зиябековича промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Волкову - директора Департамента связи
Елену Владимировну Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи
Епбаеву - директора Департамента
Айгуль Токтархановна микроэкономической статистики
Агентства Республики Казахстан по
статистике
Щеглову - директора Департамента экономики и
Марию Александровну бюджетного планирования Костанайской
области
Ташенова - директора Департамента сельского
Серика Сергалиевича хозяйства Северо-Казахстанской
области
Алимова - директора Департамента экономики
Куанткана Мырзабековича и бюджетного планирования
Актюбинской области
Уразгулова - директора Департамента экономики
Расула Кабдулловича и бюджетного планирования
Карагандинской области
Давдрикову - директора Департамента экономики и
Галину Семеновну бюджетного планирования Павлодарской
области
Ажигалиеву - директора Департамента экономики и
Айгуль Темиртасовну бюджетного планирования Атырауской
области
строки:
Омаров - первый заместитель председателя
Тобылбек Есенжолович Комитета по делам сельских территорий
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Алпысбаев - начальник Департамента общественной
Газимбек Алпысбаевич безопасности Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Шаймерден - директор Департамента историко-
Ербол Шаймерденович культурного наследия Министерства
культуры, информации и спорта
Республики Казахстан
Бекниязов - директор Департамента стратегического
Булат Кабыкенович планирования и анализа Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
изложить в следующей редакции:
Омаров - руководитель аппарата Министерства
Тобылбек Есенжолович сельского хозяйства Республики
Казахстан
Алпысбаев - заместитель председателя Комитета
Газимбек Алпысбаевич административной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Шаймерден - директор Департамента историко-
Ербол Шаймерденович культурного наследия Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан
Бекниязов - директор Департамента экологических
Булат Кабыкенович проблем, науки и мониторинга
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
вывести из указанного состава: Мусину Лилию Сакеновну, Балапанова Зейнелькабдена Таукеновича, Испусинову Светлану Багитовну, Бегимбетова Серика Жанатаевича, Советского Вячеслава Крестьяновича, Нерсесова Александра Витальевича, Пирогова Алексея Георгиевича, Сейтимбекова Ардака Аскаровича, Тортаева Бауржана Кадыровича, Лескову Лилию Гербертовну, Рафальского Павла Брониславовича, Урынбаева Серика Шангереевича, Молотовник Аделаиду Константиновну, Набиева Нурлана Абзаловича, Каримова Айбека Муталапхановича, Акимжанова Жандоса Абылхановича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан