"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі N 1560 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан РЕспубликасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қазандағы N 906 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі N 1560 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі
N 1560 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі N 1560  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 17, 199-құжат; 2006 ж., N 18, 166-құжат; 2007 ж., N 13, 145-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Бозымбаев            - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Қанат Алдабергенұлы    жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)
Қожасбай             - Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсіп
Ерлан Сәдуақасұлы      палатасының президенті (келісім бойынша)
Сұлтанов             - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы      және бюджеттік жоспарлау министрі
Сапарбаев            - Қазақстан Республикасының Еңбек
Бердібек Машбекұлы     және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Шөкеев               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы       Министрінің орынбасары
көрсетілген Кеңес құрамынан Гүлжан Жанпейісқызы Қарағұсова, Аслан Есболайұлы Мусин, Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2007 года N 906
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 23 апреля 2005 года N 1560
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 199; 2006 г., N 18, ст. 166; 2007 г., N 13, ст. 145) следующие изменения:
ввести в состав Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденный названным Указом:
Бозумбаева              - председателя правления акционерного
Каната Алдабергеновича    общества "Казахстанский холдинг
по управлению государственными
активами "Самрук" (по согласованию)
Кожасбай                - президента Торгово-промышленной
Ерлана Садуакасовича      палаты Казахстана (по согласованию)
Султанова               - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича      планирования Республики Казахстан
Сапарбаева              - Министра труда и социальной защиты
Бердибека Машбековича     населения Республики Казахстан
Шукеева                 - Заместителя Премьер-Министра
Умирзака Естаевича        Республики Казахстан
вывести из состава указанного Совета Карагусову Гульжан Джанпеисовну, Мусина Аслана Еспулаевича, Мынбаева Сауата Мухаметбаевича.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан