Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы N 778 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 938 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 568 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 06.10.2016 № 568 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 тамыздағы N 778 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 30, 330-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу ережесінде:
2-тармақта "орталық мемлекеттік органдар ведомстволарының," деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Нормативтік құқықтық кесімнің Ереженің 2-тармағында белгіленген өлшемдерге сәйкестігін Әділет министрлігі мен оның аумақтық органдары айқындайды.";
8-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Нормативтік құқықтық кесім бірнеше мүдделі мемлекеттік органмен келісілген (қол қойылған) жағдайда, нормативтік құқықтық кесім мүдделі мемлекеттік органдардың соңғысы келіскен (қол қойған) күннен бастап екі апта ішінде мемлекеттік тіркеуге ұсынылады.";
9-тармақ мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Нормативтік құқықтық кесімді қабылдаған орган сараптамалық қорытындымен келіспеген жағдайда ілеспе хатта сараптамалық қорытындымен келіспеу себептеріне дәлелді негіздеме келтіруге тиіс.";
15-тармақтың бірінші абзацы "осы Ережеде" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ Нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын ресімдеу және келісу ережесінде" деген сөздермен толықтырылсын;
16-тармақта "3)" деген сан "4)" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года N 778
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 938. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2016 года № 568
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.10.2016 № 568.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года N 778 "Об утверждении Правил государственной регистрации нормативных правовых актов" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 30, ст. 330) следующие изменения и дополнения:
в Правилах государственной регистрации нормативных правовых актов, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 слова "ведомств центральных государственных органов," исключить;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Соответствие нормативного правового акта критериям, установленным пунктом 2 Правил, определяется Министерством юстиции и его территориальными органами.";
пункт 8 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"В случае согласования (подписания) нормативного правового акта несколькими заинтересованными государственными органами, на государственную регистрацию нормативный правовой акт представляется в течение двух недель со дня согласования (подписания) последним из заинтересованных государственных органов.";
пункт 9 дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"Орган принявший нормативный правовой акт в случае несогласия с экспертным заключением должен привести в сопроводительном письме аргументированные обоснования причин несогласия с экспертным заключением.";
абзац первый пункта 15 дополнить словами ", а также Правилами оформления и согласования проектов нормативных правовых актов";
в пункте 16 цифру "3)" заменить цифрой "4)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан