Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 қазандағы N 978 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 548 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2015 № 548 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.03.2014 № 249 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2) "Жұмыс берушінің жұмысқа орналастыратын елдің банктеріне кепілдік берілген және кепіл жарна енгізу ережесін және оның мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 сәуірдегі N 316 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 14, 137-құжат):
тақырыптағы және 1-тармақтағы "және кепіл" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Жұмыс берушінің жұмысқа орналастыратын елдің банктеріне кепілдік берілген және кепіл жарна енгізу ережесінде және оның мөлшерінде:
тақырыптағы және мәтін бойынша "және кепіл" деген сөздер алынып тасталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 20.03.2014 № 249 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2007 года № 978. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2015 года № 548
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2015 № 548 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 20.03.2014 № 249 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2006 года N 316 "Об утверждении Правил внесения работодателем в банки страны трудоустройства гарантийного и залогового взноса и его размера" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 14, ст. 137):
в заголовке и в пункте 1 слова "и залогового" исключить;
в  Правилах внесения работодателем в банки страны трудоустройства гарантийного и залогового взноса и его размер, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и по тексту слова "и залогового", "и залоговый" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан