Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 маусымдағы N 519 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы N 1003 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының телекоммуникация саласын дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 маусымдағы N 519  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 22, 214-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының телекоммуникация саласын дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасының телекоммуникация саласын дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Тіркелген және ұялы байланысты дамыту" деген 1.3-кіші бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 1.3.8, 1.3.9-жолдармен толықтырылсын:
"1.3.8
Жылжымалы радио-
байланысты дамыту тұжырымдамасын әзірлеу
Үкіметке
ақпарат
АБА
2007 жылғы
IV тоқсан
талап
етілмейді
1.3.9
Қазақстан
Республикасында 3G
стандартты ұялы
ақпарат байланыс
қызметтерін ұсыну
үшін жиілік белдеуін
пайдалануға конкурс
өткізу
Үкіметке
ақпарат
АБА
2008 жылғы
IV тоқсан
талап
етілмейді
";
"Радиожиілік спектрін бөлуді жетілдіру" деген 2.3-кіші бөлімнің реттік нөмірі 2.3.10-жолының 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 жылы - 3*, 2008 жылы - 4*".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2006 года N 519
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года N 1003
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2006 года N 519 "Об утверждении Программы развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на 2006-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 22 ст. 214) следующие дополнения и изменение:
в Программе развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденной указанным постановлением:
в  разделе 8 . "План мероприятий по реализации Программы развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на 2006-2008 годы":
подраздел 1.3. Развитие фиксированной и сотовой связи:
дополнить строками, порядковые номера 1.3.8., 1.3.9., следующего содержания:
"
1.3.8.
Разработать кон-
цепцию развития
подвижной радио-
связи
Информация в Прави-
тельство
АИС
IV
квартал
2007
года
не
требуется
1.3.9.
Проведение кон-
курса на исполь-
зование полос
частот для
предоставления
услуг сотовой
связи стандарта
3G в Республике
Казахстан
Информация в Прави-
тельство
АИС
IV
квартал
2008
года
не
требуется
";
графу 6 строки, порядковый номер 2.3.10 подраздела 2.3. "Совершенствование распределения радиочастотного спектра", изложить в следующей редакции:
"2007 год - 3*, 2008 год - 4*".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан