"Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 қазандағы N 1013 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27
желтоқсандағы N 1508 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Оралмандардың 2005 - 2007 жылдарға арналған көшіп келу квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 51, 674-құжат; 2006 ж., N 42, 456-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлыққа 3-қосымша алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі бір ай мерзімде оралмандардың 2007 жылға арналған көшіп келу квотасын облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана) бойынша таратып бөлсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2007 года N 1013
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 27 декабря 2004 года N 1508
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508 "О квоте иммиграции оралманов на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 674; 2006 г., N 42, ст. 456) следующее изменение:
приложение 3 к названному Указу исключить.
2. Правительству Республики Казахстан в месячный срок распределить квоту иммиграции оралманов на 2007 год по областям (городу республиканского значения, столице).
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан