Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 қарашадағы N 1066 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 50, 648-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
12 "Көлік және коммуникация" функционалдық тобында:
09 "Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
601 "Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"004 "Есіл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенін құру".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2007 года N 1066. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 648) следующее дополнение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 09 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетной программы 601 "Национальное космическое агентство Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой следующего содержания:
"004 "Создание авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан