Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қарашадағы N 1070 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  427-қосымшада :
"Бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы "35 екі" деген сөздер "38 екі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақтың Тікелей нәтижесіндегі "70" деген сандар "73" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2007 года N 1070
В соответствии с  Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие изменения:
в  приложении 427 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" слова "35 двух" заменить словами "38 двух";
в Прямом результате пункта 7. "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы" цифры "70" заменить цифрами "73".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан