"ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің өзара саудасындағы шектеулерді кезең-кезеңмен жою туралы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1102 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 513  қаулысымен енгізілген "ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің өзара саудасындағы шектеулерді кезең-кезеңмен жою туралы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола о поэтапной отмене ограничений во взаимной торговле государств-участников СНГ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 1102
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола о поэтапной отмене ограничений во взаимной торговле государств-участников СНГ", внесенный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 513.
Премьер-Министр
Республики Казахстан