Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 1108 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақта:
Тікелей нәтижеде:
жетінші абзац "түптеу аппараты" деген сөздерден кейін "1 дана, 1 дана әмбебап сканер, 1 дана әмбебап қолмен жылжытқыш, 1 дана объективтер жиынтығы, 1 дана фотоаппарат үшін объектив, 1 дана сканерлеу модулі, 1 дана компьютермен қосатын бақылағыш;" деген сөздермен толықтырылсын;
оныншы абзацта "веб-сайтты жаңарту және ақпаратпен толтыру үшін құрылымды;" деген сөздер "сканерді басқаруды және бейнелерді өңдеуді бағдарламалық қамтамасыз етуді;" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года N 1108
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующее дополнение и изменение:
в  приложении 4 к указанному постановлению:
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в Прямом результате:
абзац седьмой после слов "переплетного аппарата" дополнить словами "1 шт., универсального сканера 1 шт., универсальной ручной каретки 1 шт., комплекта объективов 1 шт., объектив для фотоаппарата 1 шт., модуля сканирования 1 шт., контролера для соединения с компьютером 1 шт.;";
в абзаце десятом слова "структуры обновления и информационного наполнения веб-сайта;" заменить словами "программного обеспечения управления сканером и обработки изображения;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан