Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 1644 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 1109 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Біріккен Ұлттар Ұйымы Қауіпсіздік Кеңесінің 2001 жылғы 28 қыркүйектегі 1373 қарарын орындау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 1644 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы "шараларды" деген сөзден кейін "заңнамада белгіленген тәртіппен" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1644
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года N 1109
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1644 "О мерах по выполнению резолюции Совета Безопасности Организации Объединенных Наций 1373 от 28 сентября 2001 года" следующее дополнение:
подпункт 1) пункта 1 после слов "меры" дополнить словами "в установленном законодательством порядке".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан