О распределении квоты иммиграции оралманов на 2007 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2007 года N 1198
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года "О миграции населения" и  Указом  Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года N 435 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508 "О квоте иммиграции оралманов на 2005-2007 годы" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Оралмандардың 2007 жылға арналған көшіп келу квотасын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 желтоқсандағы N 1198 Қаулысы
"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы  Заңына  және "Қазақстан Республикасы Президентінің "Оралмандардың 2005-2007 жылдарға арналған көшіп келу квотасы туралы" 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508  Жарлығына  өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 435  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :

1. Распределить квоту иммиграции оралманов на 2007 год по областям (городу республиканского значения, столице) согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2007 года N 1198
Квота
иммиграции оралманов на 2007 год
Наименование областей и городов
Количество семей
Акмолинская

1. Қосымшаға сәйкес оралмандардың 2007 жылға арналған көшіп келу квотасы облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана) бойынша бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 7«желтоқсандағы
N 1198 қаулысына
қосымша
Оралмандардың 2007 жылға арналған көшіп келу квотасы
Облыстар мен қала-
лардың атауы
Отбасы саны
Ақмола