Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 1209 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  186-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 1-жолының 5-бағанында:
"Астана қаласында Есіл өзені арқылы Қабанбай батыр даңғылы мен көпірді қайта жаңарту ("Рамстор" СО ауданы)" деген сөздерден кейін ", оның ішінде мердігерлік ұйым Тапсырыс берушіге тауарды жеткізбеген, жиынтықсыз жеткізген немесе тиісті сапада жеткізбеген жағдайда аванстық төлемақы мөлшеріне тең сомаға сақтандыру полисі немесе Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банкі тапсырыс берушінің атына берген банктік кепілдік немесе банкте тапсырыс берушінің тиісті шотында орналастырылатын ақша кепілдігі түрінде аванстың төленген сомасын сөзсіз қайтаруды қамтамасыз ету шартымен материалдар мен жабдыққа тапсырыс беру үшін шарттың жалпы сомасының отыз пайызынан аспайтын аванстық (алдын ала) ақы төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
"(мемлекеттік сараптаманың 2006 жылғы 20 қарашадағы N 2-618/06 қорытындысы)" деген сөздерден кейін ", оның ішінде мердігерлік ұйым Тапсырыс берушіге тауарды жеткізбеген, жиынтықсыз жеткізген немесе тиісті сапада жеткізбеген жағдайда аванстық төлемақы мөлшеріне тең сомаға сақтандыру полисі немесе Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банкі тапсырыс берушінің атына берген банктік кепілдік немесе банкте тапсырыс берушінің тиісті шотында орналастырылатын ақша кепілдігі түрінде аванстың төленген сомасын сөзсіз қайтаруды қамтамасыз ету шартымен материалдар мен жабдыққа тапсырыс беру үшін шарттың жалпы сомасының отыз пайызынан аспайтын аванстық (алдын ала) ақы төлеу" деген сөздермен толықтырылсын;
"Астана қаласында М-3 жаңа көпірін салу (мемлекеттік сараптаманың 2004 жылғы 25 желтоқсандағы N 2-721/04 қорытындысы)" деген сөздерден кейін ", оның ішінде мердігерлік ұйым Тапсырыс берушіге тауарды жеткізбеген, жиынтықсыз жеткізген немесе тиісті сапада жеткізбеген жағдайда аванстық төлемақы мөлшеріне тең сомаға сақтандыру полисі немесе Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банкі тапсырыс берушінің атына берген банктік кепілдік немесе банкте тапсырыс берушінің тиісті шотында орналастырылатын ақша кепілдігі түрінде аванстың төленген сомасын сөзсіз қайтаруды қамтамасыз ету шартымен материалдар мен жабдыққа тапсырыс беру үшін шарттың жалпы сомасының отыз пайызынан аспайтын аванстық (алдын ала) ақы төлеу" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года N 1209
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие дополнения:
в  приложении 186 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1:
после слов "реконструкции моста по проспекту Кабанбай-батыра через реку Ишим (район ТЦ "Рамстор") в городе Астане" дополнить словами ", в том числе авансовой (предварительной) оплаты для заказа материалов и оборудования в размере не более тридцати процентов от общей суммы договора при условии обеспечения подрядной организацией безусловного возврата Заказчику выплаченной суммы аванса, в случае непоставки товара, некомплектной поставки или поставки ненадлежащего качества, в виде страхового полиса или банковской гарантии, выданной банком второго уровня Республики Казахстан на имя заказчика или залога денег, размещаемых в банке на соответствующий счет заказчика на сумму равную размеру авансового платежа";
после слов "(заключение государственной экспертизы от 20 ноября 2006 года N 2-618/06)" дополнить словами ", в том числе авансовой (предварительной) оплаты для заказа материалов и оборудования в размере не более тридцати процентов от общей суммы договора при условии обеспечения подрядной организацией безусловного возврата Заказчику выплаченной суммы аванса, в случае непоставки товара, некомплектной поставки или поставки ненадлежащего качества, в виде страхового полиса или банковской гарантии, выданной банком второго уровня Республики Казахстан на имя заказчика или залога денег, размещаемых в банке на соответствующий счет заказчика на сумму равную размеру авансового платежа";
после слов "строительству моста М-3 в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 25 декабря 2004 года N 2-721/04)" дополнить словами ", в том числе авансовой (предварительной) оплаты для заказа материалов и оборудования в размере не более тридцати процентов от общей суммы договора при условии обеспечения подрядной организацией безусловного возврата Заказчику выплаченной суммы аванса, в случае непоставки товара, некомплектной поставки или поставки ненадлежащего качества, в виде страхового полиса или банковской гарантии, выданной банком второго уровня Республики Казахстан на имя заказчика или залога денег, размещаемых в банке на соответствующий счет заказчика на сумму равную размеру авансового платежа".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан