Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қыркүйектегі N 777 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1287 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қарағанды облысында "Протон-М" ресейлік зымыран тасығышы құлауының салдарын зерделеу жөніндегі үкіметтік комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қыркүйектегі N 777  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қарағанды облысында "Протон-М" ресейлік зымыран тасығышы құлауының салдарын зерделеу жөніндегі үкіметтік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Божко Владимир Карпович - Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі, төраға;
Жампейісов Амангелді Сүйімбайұлы - Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының орынбасары;
көрсетілген құрамнан Храпунов Виктор Вячеславович, Оспанов Бақыт Сағындықұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2007 года N 777
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года N 1287
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2007 года N 777 "О правительственной комиссии по изучению последствий падения российского ракетоносителя "Протон-М" в Карагандинской области" следующие изменения:
ввести в состав правительственной комиссии по изучению последствий падения российского ракетоносителя "Протон-М" в Карагандинской области:
Божко Владимира Карповича - Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, председателем;
Жампеисова Амангельды Суимбаевича - заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами;
вывести из указанного состава: Храпунова Виктора Вячеславовича, Оспанова Бахыта Сагындыковича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан