Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 және 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1288 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2007-2009 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 563-жолда:
5-бағандағы "1448527" деген сандар "1237140" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "767452" деген сандар "578025" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 564-жолда:
4-бағандағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "8072500" деген сандар "11472500" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "5049059" деген сандар "5238486" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "4010573" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 566-жолда:
4-бағандағы "2008" деген сандар "2009" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "5000000" деген сандар "5056572" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "3955000" деген сандар "1189427" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "2867145" деген сандармен толықтырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
8-бағандағы "169248592" деген сандар "170493592" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "27462374" деген сандар "30329519" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында:
206 "Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі" әкімшісі бойынша:
006 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламада:

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 и 14 декабря 2006 года N 1204
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года N 1288
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап) (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357)":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2007-2009 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 563:
в графе 5 цифры "1448527" заменить цифрами "1237140";
в графе 7 цифры "767452" заменить цифрами "578025";
в строке, порядковый номер 564:
в графе 4 цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в графе 5 цифры "8072500" заменить цифрами "11472500";
в графе 7 цифры "5049059" заменить цифрами "5238486";
графу 8 дополнить цифрами "4010573";
в строке, порядковый номер 566:
в графе 4 цифры "2008" заменить цифрами "2009";
в графе 5 цифры "5000000" заменить цифрами "5056572";
в графе 8 "3955000" заменить цифрами "1189427";
графу 9 дополнить цифрами "2867145";
в строке "Итого по Программе":
в графе 8 цифры "169248592" заменить цифрами "170493592";
в графе 9 цифры "27462374" заменить цифрами "30329519";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
по администратору 206 "Министерство культуры и информации Республики Казахстан":
в программе 006 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов культуры":

"Қоянды өзенінің су қоймасында Астана қаласының тұрғындарына арналған қысқа мерзімді демалыс аймағы" деген жолдағы "767452" деген сандар "578025" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында 3500 орындық киноконцерт залын салу" деген жолдағы "5049059" деген сандар "5238486" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке "Зона кратковременного отдыха для жителей города Астаны на водохранилище реки Коянды" цифры "767452" заменить цифрами "578025";
в строке "Строительство "Универсальный киноконцертный зал на 3500 мест в городе Астане" цифры "5049059" заменить цифрами "5238486".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан