Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 және 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1312 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлімінде:
13 "Өзге" функционалдық топтың:
04 "Табиғи монополияларды реттеу" ішкі функциясында:
203 "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі" әкімшісі бойынша:
001 "Табиғи монополия субъектілерінің қызметін реттеуді, бақылауды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасындағы "732628" деген сандар "688628" деген сандармен ауыстырылсын;
009 "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" кіші бағдарламасындағы "8209" деген сандар "52209" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  41-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 5-жолының 5-бағаны "Агенттіктің орталық аппараты мен оның аумақтық органдары үшін автокөлік сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 және 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 қыркүйектегі N 784  қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 и 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1312
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
функциональной группы 13 "Прочие":
в подфункции 04 "Регулирование естественных монополий":
по администратору 203 "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий":
по бюджетной программе 001 "Обеспечение регулирования, контроля деятельности субъектов естественной монополии":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "732628" заменить цифрами "688628";
в подпрограмме 009 "Материально-техническое оснащение государственных органов" цифры "8209" заменить цифрами "52209";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
в  приложении 41  к указанному постановлению:
графу 5 строки, порядковый номер 5, таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить словами "Приобретение автотранспорта для центрального аппарата Агентства и его территориальных органов".
2. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2007 года N 784 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 и от 15 декабря 2006 года N 1220".
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года за исключением пункта 2, который вводится со дня подписания настоящего постановления.
Премьер-Министр
Республики Казахстан