Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1946 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1340 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.20 № 429 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1946  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 57, 551-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Оңғарбаев          - Қазақстан Республикасы Білім
Еркін Әнуарұлы       және ғылым министрлігі Ғылым
комитетінің төрағасы
Бозымбаев          - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Қанат Алдабергенұлы  басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы (келісім бойынша);
мына:
"Сұлтанов          - Қазақстан Республикасының Парламенті
Қуаныш Сұлтанұлы     Сенатының депутаты, Әлеуметтік-мәдени
даму комитетінің төрағасы
Сағадиев           - Қазақстан Республикасының Парламенті
Кенжеғали Әбенұлы    Мәжілісінің депутаты, Қаржы және бюджет
комитетінің төрағасы
Қуанғанов          - Қазақстан Республикасы
Фархад Шаймұратұлы   Премьер-Министрінің Кеңсесі
Басшысының орынбасары
Жантаев            - Қазақстан Республикасы Білім
Жұмабек Шабденамұлы  және ғылым министрлігінің
Ғылым комитеті "Астрофизикалық
зерттеулер орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры
Сүлейменов         - Қазақстан Республикасы Білім және
Ербол Зинаддинұлы    ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
"Қазақстан Республикасының Ұлттық
ғылыми-техникалық ақпарат орталығы"
республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры
Дробжев            - Қазақстан Республикасы Білім
Виктор Иванович      және ғылым министрлігі Ғылым
комитетінің "Астрофизикалық
зерттеулер орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының Ионосфера
институтының директоры
Бектұрғанов        - Қазақстан Республикасы Білім және
Нұралы Сұлтанұлы     ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
"Жер туралы ғылымдар, металлургия және
кен байыту орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры
Жұмағұлов          - "Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бақытжан Тұрсынұлы   инженерлік академиясы" қоғамдық
бірлестігінің президенті
Перуашев           - "Атамекен" Қазақстан кәсіпкерлері мен
Азат Тұрлыбекұлы      жұмыс берушілерінің жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма
төрағасы                                  "
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Сұлтанов          - Қазақстан Республикасының Парламенті
Қуаныш Сұлтанұлы     Сенатының депутаты, Халықаралық
қатынастар, қорғаныс және қауіпсіздік
комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Сағадиев           - Қазақстан Республикасының Парламенті
Кенжеғали Әбенұлы    Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Қуанғанов          - Қазақстан Республикасының Білім және
Фархад Шаймұратұлы   ғылым вице-министрі
Жантаев            - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Жұмабек Шабденамұлы  агенттігі "Астрофизикалық зерттеулер
орталығы" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры
Сүлейменов         - "Қазақстан Республикасының Ұлттық
Ербол Зинаддинұлы    ғылыми-техникалық ақпарат орталығы"
акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Дробжев            - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Виктор Иванович      агенттігінің "Астрофизикалық зерттеулер
орталығы" республикалық мемлекеттік
кәсіпорны Ионосфера институтының директоры
Бектұрғанов        - "Жер туралы ғылымдар, металлургия және
Нұралы Сұлтанұлы     кен байыту орталығы" акционерлік
қоғамының президенті (келісім бойынша)
Жұмағұлов          - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Бақытжан Тұрсынұлы   Мәжілісі Төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Перуашев           - "Атамекен" Одағы" ұлттық экономикалық
Азат Тұрлыбекұлы     палатасының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)";
көрсетілген құрамнан Әбдімомынов Азамат Құрманбекұлы, Рамазанов Тілекқабыл Сәбитұлы, Мыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1946
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1340. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2011 № 429.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1946 "Об образовании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 57, ст. 551) следующие изменения:
ввести в состав Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Онгарбаева                 - председателя Комитета науки
Еркина Ануаровича            Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Бозумбаева                 - председателя правления акционерного
Каната Алдабергеновича       общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию);
строки:
"Султанов                  - депутат Сената Парламента Республики
Куаныш Султанович            Казахстан, председатель Комитета по
социально-культурному развитию
Сагадиев                   - депутат Мажилиса Парламента Республики
Кенжегали Абенович           Казахстан, председатель Комитета по
финансам и бюджету
Куанганов                  - заместитель Руководителя Канцелярии
Фархад Шаймуратович          Премьер-Министра Республики Казахстан
Жантаев                    - генеральный директор республиканского
Жумабек Шабденамович         государственного предприятия "Центр
астрофизических исследований" Комитета
науки Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Сулейменов                 - генеральный директор республиканского
Ербол Зинаддинович           государственного предприятия
"Национальный центр научно-технической
информации Республики Казахстан"
Комитета науки Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Дробжев                    - директор Института ионосферы
Виктор Иванович              республиканского государственного
предприятия "Центр астрофизических
исследований" Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Бектурганов                - генеральный директор республиканского
Нуралы Султанович            государственного предприятия "Центр
наук о Земле, металлургии и
обогащения" Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Жумагулов                  - президент общественного объединения
Бакытжан Турсынович          "Национальная инженерная академия
Республики Казахстан"
Перуашев                   - председатель правления объединения
Азат Турлыбекулы             юридических лиц "Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"                "
изложить в следующей редакции:
"Султанов                  - депутат Сената Парламента Республики
Куаныш Султанович            Казахстан, председатель Комитета по
международным отношениям, обороне и
безопасности (по согласованию)
Сагадиев                   - депутат Мажилиса Парламента Республики
Кенжегали Абенович           Казахстан (по согласованию)
Куанганов                  - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович          Республики Казахстан
Жантаев                    - генеральный директор республиканского
Жумабек Шабденамович         государственного предприятия "Центр
астрофизических исследований"
Национального космического агентства
Республики Казахстан
Сулейменов                 - президент акционерного общества
Ербол Зинаддинович           "Национальный центр научно-технической
информации Республики Казахстан" (по
согласованию)
Дробжев                    - директор Института ионосферы
Виктор Иванович              республиканского государственного
предприятия "Центр астрофизических
исследований" Национального
космического агентства Республики
Казахстан
Бектурганов                - президент акционерного общества "Центр
Нуралы Султанович            наук о Земле, металлургии и
обогащения" (по согласованию)
Жумагулов                  - заместитель Председателя Мажилиса
Бакытжан Турсынович          Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Перуашев                   - председатель правления Национальной
Азат Турлыбекулы             экономической палаты Казахстана "Союз
"Атамекен" (по согласованию)        ";
вывести из указанного состава: Абдымомунова Азамата Курманбековича, Рамазанова Тлеккабула Сабитовича, Мынбаева Сауата Мухаметбаевича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан