Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 12 ақпандағы N 189 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1342 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 2091 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.11 N 2091 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық жөніндегі сарапшылық кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 12 ақпандағы N 189  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 8, 51-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық жөніндегі сарапшылық кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы            бюджеттік жоспарлау вице-министрі;
Бишімбаев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қуандық Уәлиханұлы          және сауда вице-министрі;
"Баталов Асқар Болатұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі" деген жолдағы "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің жауапты хатшысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Супрун Виктор Васильевич, Ахметов Тілеукен Зейнікенұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1996 года N 189
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1342. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года N 2091.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.12.2009 N 2091.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1996 года N 189 "Об Экспортном совете по сотрудничеству Республики Казахстан с международными организациями" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 8, ст. 51) следующие изменения:
ввести в состав Экспортного совета по сотрудничеству Республики Казахстан с международными организациями, утвержденный указанным постановлением:
Кусаинова              - вице-министра экономики и
Марата Апсеметовича      бюджетного планирования
Республики Казахстан;
Бишимбаева             - вице-министра индустрии и
Куандыка Валихановича    торговли Республики Казахстан;
в строке "Баталов Аскар Булатович - вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан" слова "вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Ответственный секретарь Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Супруна Виктора Васильевича, Ахметова Тлеукена Зейникеновича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан