Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1389 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне және "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 22 қазандағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  44-қосымшада :
5-тармақтағы "Қырғыз Республикасымен," деген сөздер алынып тасталсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары деген" 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 1-жолдағы 1-тармақ алынып тасталсын;
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "200 шекаралық (қазақстан-қырғыз шекарасында - 200) белгілерді орнату," деген сөздер алынып тасталсын;
"Түпкі нәтижеде" "Қырғыз Республикасымен," деген сөздер алынып тасталсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтиже" мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржылық-экономикалық нәтиже: Каспий теңізінің құқықтық мәртебесін белгілеу, мемлекеттік шекараны делимитациялау және демаркациялау, Қазақстан Республикасының аумағында трансшекаралық өзендерді пайдалану және қорғау жөніндегі келіссөздерді жүргізуге - 45390,0 мың теңге, қазақстан-ресей мемлекеттік шекарасын демаркациялау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге - 27874,0 мың теңге, қазақстан-өзбек мемлекеттік шекарасына - 8674,0 мың теңге, қазақстан-түрікмен мемлекеттік шекарасына - 2574,0 мың теңге, байланыс қызметіне - 5417,0 мың теңге, банктің комиссиялық қызметіне - 24,0 мың теңге.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1389
В соответствии с Бюджетным  кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и   Законом Республики Казахстан от 22 октября 2007 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие изменения:
в  приложении 44 к указанному постановлению:
в пункте 5 слова "Кыргызской Республикой," исключить;
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 1, пункт 1 исключить;
в пункте 7:
в "Прямом результате" слова "установка 200 пограничных знаков (на казахстанско-кыргызской границе - 200 знаков)," исключить;
в "Конечном результате" слова "Кыргызской Республикой," исключить;
"Финансово-экономический результат" изложить в следующей редакции:
"Финансово-экономический результат: проведение переговоров по определению правового статуса Каспийского моря, делимитации и демаркации государственной границы, использованию и охране трансграничных рек на территории Республики Казахстан - 45390,0 тыс. тенге, проведение работ по демаркации казахстанско-российской государственной границы - 27874,0 тыс. тенге, казахстанско-узбекской государственной границы - 8674,0 тыс. тенге, казахстанско-туркменской государственной границы - 2574,0 тыс. тенге, на услуги связи - 5417,0 тыс. тенге, на комиссионные услуги банка - 24,0 тыс. тенге.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан