Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 шілдедегі N 660 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 16 қазандағы N 953-2 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді фискалдық саясаты туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 шілдедегі N 660 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 25, 263-құжат; 2007 ж., N 16, 177-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді фискалдық саясатында:
"Әлеуметтік-экономикалық жағдай" деген 1-тарауда:
он төртінші абзацтағы "Соңғы үш жыл бойы" деген сөздер "2003-2005 жылдар ішінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "9,3" деген сандар "9,5" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы "10031", "2,7" деген сандар тиісінше "9393", "2,5" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзац алынып тасталсын;
жиырма екінші абзацтағы "8,9" деген сандар "7" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацтағы "6,2", "24", "9" деген сандар тиісінше "7,1", "26,2", "9,5" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацтағы "103", "123,3" деген сандар "104,3", "122" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацтағы "114,7" деген сандар "111,5" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацтағы "8,7" деген сандар "7,8" деген сандармен ауыстырылсын;
1-кесте осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"Кірістер саясаты" деген 5-тарауда:
тоғызыншы абзацта:
"мұнай түсімдерін Ұлттық қорға аудару" деген сөздер "Ұлттық қорға түсетін мұнай түсімдерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
"7,1", "6,3", "5,6" деген сандар тиісінше "7,2", "7,4", "7,2" деген сандармен ауыстырылсын;
2-кесте осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Салықтық емес түсімдердің 2007 жылы ЖІӨ-ге қатысты 1,11%-дан 2008 жылы 0,32%-ға төмендеуі түсімдердің біржолғы төлемдеріне байланысты";
он екінші абзацтағы "1,71" деген сандар "0,89" деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "111,0" деген сандар "116,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығындар саясаты" деген 6-тарауда:
бір жүз екінші абзацтағы "3,7", "2,5" деген сандар тиісінше "4,0", "2,9" деген сандармен ауыстырылсын;
бір жүз төртінші абзацтағы "10,3" деген сандар "13,0" деген сандармен ауыстырылсын;
бір жүз бесінші абзацтағы "129,6", "22,9" деген сандар тиісінше "135,9", "25,6" деген сандармен ауыстырылсын;
бір жүз тоғызыншы абзацтағы екінші сөйлем алынып тасталсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2006 года N 660
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2007 года N 953-2
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2006 года N 660 "О Среднесрочной фискальной политике Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 25, ст. 263; 2007 г., N 16, ст. 177) следующие изменения:
в Среднесрочной фискальной политике Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденной указанным постановлением:
в главе 1. "Социально-экономическое положение":
в абзаце четырнадцатом слова "трех последних лет" заменить словами "2003-2005 годов";
в абзаце девятнадцатом цифры "9,3" заменить цифрами "9,5";
в абзаце двадцатом цифры "10031", "2,7" заменить соответственно цифрами "9393", "2,5";
абзац двадцать первый исключить;
в абзаце двадцать втором цифры "8,9" заменить цифрой "7";
в абзаце двадцать третьем цифры "6,2", "24", "9" заменить соответственно цифрами "7,1", "26,2", "9,5";
в абзаце двадцать четвертом цифры "103", "123,3" заменить соответственно цифрами "104,3", "122";
в абзаце двадцать пятом цифры "114,7" заменить цифрами "111,5";
в абзаце двадцать шестом цифры "8,7" заменить цифрами "7,8";
таблицу 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в главе 5. "Политика доходов":
в абзаце девятом:
слово "перечисления" исключить;
цифры "7,1", "6,3", "5,6" заменить соответственно цифрами "7,2", "7,4", "7,2";
таблицу 2 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"Снижение неналоговых поступлений с 1,11 % к ВВП в 2007 году до 0,32 % к ВВП в 2008 году связано с поступлениями разовых платежей";
в абзаце двенадцатом цифры "1,71" заменить цифрами "0,89";
в абзаце тринадцатом цифры "111,0" заменить цифрами "116,6";
в главе 6. "Политика затрат":
в абзаце сто втором цифры "3,7", "2,5" заменить соответственно цифрами "4,0", "2,9";
в абзаце сто четвертом цифры "10,3" заменить цифрами "13,0";
в абзаце сто пятом цифры "129,6", "22,9" заменить соответственно цифрами "135,9", "25,6";
в абзаце сто девятом предложение второе исключить;

бір жүз он бірінші абзацтағы "24,2", "19,8", "19,0" деген сандар тиісінше "23,1", "22,5", "21,9" деген сандармен ауыстырылсын;
3-кесте осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
бір жүз он екінші абзац алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 16 қазандағы
N 953-2 қаулысына
1-қосымша
1-кесте

в абзаце сто одиннадцатом цифры "24,2", "19,8", "19,0" заменить соответственно цифрами "23,1", "22,5", "21,9";
таблицу 3 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
абзац сто двенадцатый исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2007 года N 953-2
таблица 1
Прогноз основных макроэкономических показателей