Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түрік Республикасының Үкіметі арасындағы Шағын және орта бизнесті дамыту жөніндегі техникалық ынтымақтастық туралы хаттаманың күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 ақпандағы N 106 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1992 жылғы 30 сәуірде Алматы қаласында қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түрік Республикасының Үкіметі арасындағы Шағын және орта бизнесті дамыту жөніндегі техникалық ынтымақтастық туралы хаттаманың күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі осы қаулының 1-тармағында көрсетілген халықаралық шарттың Қазақстан Республикасы Үкіметінің күшін жою ниеті туралы Түрік Республикасының Үкіметін заңнамада белгіленген тәртіппен хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О денонсации Протокола о техническом сотрудничестве по развитию малого и среднего бизнеса между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Турции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2008 года N 106
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Денонсировать Протокол о техническом сотрудничестве по развитию малого и среднего бизнеса между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Турции, подписанный 30 апреля 1992 года в городе Алма-Ате.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Правительство Республики Турции о намерении Правительства Республики Казахстан денонсировать международный договор, указанный в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан