Біріккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азия экономикаларына арналған Арнайы бағдарламасының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық үйлестірушісін тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 ақпандағы N 179 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Өмірзақ Естайұлы Шөкеев Біріккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азия экономикаларына арналған Арнайы бағдарламасының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық үйлестірушісі болып тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Біріккен Ұлттар Ұйымының Еуропа экономикалық комиссиясының және Азия мен Тынық мұхитқа арналған экономикалық және әлеуметтік комиссияның атқарушы хатшыларын Ұлттық үйлестірушінің тағайындалғаны туралы хабардар етсін.
3. "Біріккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азия экономикаларына арналған Арнайы бағдарламасының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық үйлестірушісін тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 сәуірдегі N 335 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О назначении Национального координатора Специальной программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2008 года N 179
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева Умирзака Естаевича - Национальным координатором Специальной программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии в Республике Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить исполнительных секретарей Европейской экономической комиссии и Экономической и социальной комиссии для Азии и Тихого океана Организации Объединенных Наций о назначении Национального координатора.
3. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2006 года N 335 "О назначении Национального Координатора Специальной Программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии в Республике Казахстан".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан