"Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 27 қыркүйектегі N 217 Жарлығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 359 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 27 қыркүйектегі N 217 Жарлығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 27 қыркүйектегі N 217 Жарлығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Консулдық жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 27 қыркүйектегі N 217  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 47, 430-құжат, 2004 ж., N 51, 670-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Консулдық жарғысында:
47-бапта:
бірінші абзац "консулдық іс-әрекет үшін" деген сөздерден кейін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы кодексінде белгіленетін тәртіппен" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзац алынып тасталсын;
48-бап мынадай редакцияда жазылсын:
"48. Консулдық алымның ставкалары, оны өндіріп алу, төлеу, есепке алу және төлеуден босату тәртібі "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы кодексіне сәйкес белгіленеді";
49-бап алынып тасталсын;
50-бап мынадай редакцияда жазылсын:
"50. Консулдық алымдар Қазақстан Республикасының бюджетіне Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына сәйкес есепке алынады";
51-бап алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2008 года N 359
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении дополнений и изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217 " Об утверждении Консульского устава Республики Казахстан " (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 47, ст. 430, 2004 г., N 51, ст. 670) следующие дополнения и изменения:
в Консульском уставе Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в статье 47:
часть первую дополнить словами "в порядке, определяемом Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)";
часть вторую исключить;
статью 48 изложить в следующей редакции:
"48. Ставки, порядок взимания, уплаты, зачисления и освобождения от уплаты консульского сбора определяются в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)";
статью 49 исключить;
статью 50 изложить в следующей редакции:
"50. Консульские сборы зачисляются в бюджет Республики Казахстан в соответствии с бюджетным законодательством Республики Казахстан";
статью 51 исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев