Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Одақтастық қатынастар туралы 2003 жылғы 25 желтоқсандағы шартқа өзгерістер енгізу туралы хаттаманың жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 360 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Одақтастық қатынастар туралы 2003 жылғы 25 желтоқсандағы шартқа өзгерістер енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы ұсыныс Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Жоба
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Одақтастық қатынастар туралы 2003 жылғы 25 желтоқсандағы шартқа өзгерістер енгізу туралы хаттама
Бұдан әрі Уағдаласушы Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы,
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Одақтастық қатынастар туралы 2003 жылғы 25 желтоқсандағы  шартқа  (бұдан әрі - Шарт) адалдығын растай отырып,
төмендегілер туралы уағдаласты:
1-бап
Шарттың  12-бабы  мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Шартта көзделген ережелерді кезең-кезеңімен іске асыру мақсатында Уағдаласушы Тараптар әрбір үш жылдық кезеңге Ынтымақтастық жөніндегі іс-шаралар жоспарын қабылдайды."
2-бап
Осы Хаттама күшіне енгеннен кейін Шарттың ажырамас бөлігі болып табылатын Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы экономикалық интеграция жөніндегі іс-қимыл жоспарының күші жойылады.
3-бап
Осы Хаттама қол қойылған күнінен бастап уақытша қабылданады және Шарттың  23-бабында  көзделген тәртіппен күшіне енеді.
2008 жылғы 17 сәуірде Астана қаласында, екі түпнұсқалық данада, әрқайсысы қазақ, қырғыз және орыс тілдерінде жасалды, бұл ретте барлық мәтіндердің күші бірдей.
Осы Хаттаманың ережелерін түсіндіруде келіспеушіліктер туындаған жағдайда Уағдаласушы Тараптар орыс тіліндегі мәтінге жүгінеді.
Қазақстан Республикасы үшін        Қырғыз Республикасы үшін

О проекте Протокола о внесении изменений в Договор о союзнических отношениях между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой от 25 декабря 2003 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2008 года N 360
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан предложение о подписании Протокола о внесении изменений в Договор о союзнических отношениях между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой от 25 декабря 2003 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                               К. Масимов
Проект
Протокол о внесении изменений в Договор
о союзнических отношениях между Республикой Казахстан
и Кыргызской Республикой от 25 декабря 2003 года
Республика Казахстан и Кыргызская Республика, далее именуемые Договаривающимися Сторонами,
подтверждая приверженность  Договору  о союзнических отношениях между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой от 25 декабря 2003 года (далее - Договор),
договорились о нижеследующем:
Статья 1
Изложить  статью 12  Договора в следующей редакции: "В целях поэтапной реализации положений, предусмотренных настоящим Договором, Договаривающиеся Стороны на каждый трехлетний период принимают Планы мероприятий по сотрудничеству.".
Статья 2
После вступления в силу настоящего Протокола План действий по экономической интеграции между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой, являющийся неотъемлемой частью Договора, утрачивает силу.
Статья 3
Настоящий Протокол временно принимается с даты подписания и вступает в силу в порядке, предусмотренном  статьей 23  Договора.
Совершен в городе Астане 17 апреля 2008 года в двух подлинных экземплярах, каждый на казахском, кыргызском и русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
В случае возникновения разногласий при толковании положений настоящего Протокола, Договаривающиеся Стороны будут обращаться к тексту на русском языке.
За Республику Казахстан                     За Кыргызскую Республику