Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 қыркүйектегі N 926 және 2005 жылғы 11 шілдедегі N 718 қаулыларына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылы 1 тамыздағы N 800 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 сәуірдегі N 396 Қаулысы.
"Техникалық реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 қарашадағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.09.2015 № 797 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);
2) күші жойылды – ҚР Үкіметінің 08.06.2021 № 387 (01.07.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 28.09.2015 № 797 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 08.06.2021 № 387 (01.07.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2. "Сәйкестікті растау жөніндегі органдарды және сынақ зертханаларын (орталықтарын) аккредиттеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 тамыздағы N 800 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 32, 429-құжат).
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2004 года N 926 и от 11 июля 2005 года N 718 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2005 года N 800
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2008 года N 396.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 ноября 2004 года " О техническом регулировании " Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) исключен постановлением Правительства РК от 28.09.2015 № 797(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2) Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.06.2021 года № 387 (вводится в действие с 01.07.2021).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 28.09.2015 № 797 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2005 года N 800 "Об утверждении Правил аккредитации органов по подтверждению соответствия и испытательных лабораторий (центров)" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 32, ст. 429).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов