Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 ақпандағы N 204 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы N 447 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Облыстық бюджеттердің 2008 жылдың республикалық бюджетінен мал шаруашылығының өнімділігі мен өнімінің сапасын арттыруды субсидиялауға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 ақпандағы N 204  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің 2008 жылдың республикалық бюджетінен мал шаруашылығының өнімділігі мен өнімінің сапасын арттыруды субсидиялауға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінде:
2-тармақта:
бірінші абзацтағы "бройлерлік құс етін (бұдан әрі - тауық еті)" деген сөздерден кейін ", жұмыртқалағыш кростың құс жұмыртқасын (тағамдық жұмыртқа) (бұдан әрі - жұмыртқа)" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзацта:
"құс етін" деген сөздерден кейін ", жұмыртқаны" деген сөзбен толықтырылсын;
"сойыс салмағында" деген сөздерден кейін ", жұмыртқаның" деген сөзбен толықтырылсын;
"мекемелерге" деген сөзден кейін ", қылмыстық-атқару жүйесі ұйымдарына және әскери бөлімдерге" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақтың алтыншы абзацы "құс етін" деген сөздерден кейін "және жұмыртқаны" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақтың екінші абзацындағы "құс етін" деген сөздерден кейін ", жұмыртқаны" деген сөзбен толықтырылсын;
7-тармақтағы "1 (бір) килограмын өндіруге", "килограмына" деген сөздерден кейін тиісінше "(10 дана)", "(1 дана)" деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақтың 1) тармақшасындағы бірінші абзац "мекемелерге" деген сөзден кейін ", қылмыстық-атқару жүйесі ұйымдарына және әскери бөлімдерге" деген сөздермен толықтырсын;
14-тармақтың 1) тармақшасының және 2) тармақшасының екінші абзацтарындағы "аудандық статистика бөлімі берген анықтаманы", "аудандық статистика бөлімінің берген анықтамасы" деген сөздер "аумақтық статистика органы берген ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "мекемелерге" деген сөзден кейін ", қылмыстық-атқару жүйесі ұйымдарына және әскери бөлімдерге" деген сөздермен толықтырылсын;
Облыстық бюджеттердің 2008 жылдың республикалық бюджетінен мал шаруашылығының өнімділігі мен өнімінің сапасын арттыруды субсидиялауға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесіне 1-қосымшада:
1-бөлім мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Жұмыртқа     13,2";
2-бөлімде:
тақырыбындағы "килограмм" деген сөзден кейін "(10 дана)" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2008 года N 204
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года N 447
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2008 года N 204 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2008 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" следующие дополнения и изменение:
в  Правилах  использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2008 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2:
в абзаце первом после слов "бройлерной птицы (далее - мясо птицы)" дополнить словами ", куринного яйца яичных кроссов (пищевое яйцо) (далее - яйцо)";
в абзаце втором:
после слова "птицы" дополнить словом ", яйца";
после слова "весе" дополнить словом ", яйца";
после слова "учреждениям" дополнить словами ", организациям уголовно-исполнительной системы и воинским частям";
абзац шестой пункта 3 после слова "птицы" дополнить словами "и яйца";
в абзаце втором пункта 4 после слова "птицы" дополнить словом ", яйца";
в пункте 7 после слов "на производство 1 (одного) килограмма", "килограмм" дополнить соответственно словами "(10 штук)", "(1 штуку)";
абзац первый подпункта 1) пункта 14 дополнить словами ", организациям уголовно-исполнительной системы и воинским частям";
в абзацах втором подпункта 1) и подпункта 2) пункта 14 слова "справку, выданную районным отделом статистики" заменить словами "информацию, выданную территориальным органом статистики";
в пункте 16 после слова "учреждениям" дополнить словами ", организациям уголовно-исполнительной системы и воинским частям";
в  приложении 1  к Правилам использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2008 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства:
раздел 1 дополнить строкой следующего содержания:
"Яйца   13,2";
в разделе 2:
в заголовке после слова "килограмма" дополнить словами "(10 штук)";

"1 килограмм өнім өндіруге арналған құрама азық (құнарлы жемшөп) шығысының мөлшері" деген бағандағы "килограмм" деген сөзден кейін "(10 дана)" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Жұмыртқа     2,0";
3-бөлімде:
тақырыбындағы "килограмм" деген сөзден кейін "(1 дана)" деген сөздермен толықтырылсын;
"Жеке өндірістің сатқан өнімінің 1 килограмына арналған субсидиялардың нормативі, теңге" деген бағандағы "килограмына" деген сөзден кейін "(1 дана)" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Жұмыртқа   2,6";
Облыстық бюджеттердің 2008 жылдың республикалық бюджетінен мал шаруашылығының өнімділігі мен өнімінің сапасын арттыруды субсидиялауға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесіне 2-қосымшада:
"құс еті" деген сөздерден кейін ", жұмыртқа" деген сөзбен толықтырылсын;
"Өнім сатудың жылдық квотасы, тонна" деген бағандағы "тонна" деген сөзден кейін ", мың дана" деген сөздермен толықтырылсын;
"Нақты сатылған өнім, тонна" деген бағандағы "тонна" деген сөзден кейін ", мың дана" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

в графе "Размер расходов комбикормов (концкормов) на производство 1 килограмма продукции" после слова "килограмма" дополнить словами "(10 штук)";
дополнить строкой следующего содержания:
"Яйца   2,0";
в разделе 3:
в заголовке после слова "килограмма" дополнить словами "(1 штуку)";
в графе "Норматив субсидий на 1 килограмм реализованной продукции собственного производства, тенге" после слова "килограмм" дополнить словами "(1 штуку)";
дополнить строкой следующего содержания:
"Яйца   2,6";
в  приложении 2  к Правилам использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2008 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства:
после слова "птицы" дополнить словом ", яйца";
в графе "Годовая квота реализации продукции, тонн" после слова "тонн" дополнить словами ", тыс. штук";
в графе "Фактически реализовано продукции, тонн" после слова "тонн" дополнить словами ", тыс. штук".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов