"2002 жылғы 7 маусымда Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) қол қойылған Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 6 маусымдағы N 542 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"2002 жылғы 7 маусымда Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) қол қойылған Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
2002 жылғы 7 маусымда Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) қол қойылған Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы
2002 жылғы 7 маусымда Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) қол қойылған Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы 2007 жылғы 16 тамызда Бішкек қаласында қол қойылған хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
"2002 жылғы 7 маусымда Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) қол қойылған Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы
ХАТТАМА
Төмендегілер туралы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер осы Хаттаманы жасасты:
1-бап
Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге (бұдан әрі - Келісім) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Келісім 11-тармағының үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Директорды Кеңестің ұсынымы бойынша ШЫҰ мүше мемлекеттер басшыларының Кеңесі тағайындайды. Директор орынбасарларын аталған лауазымдар бекітіліп берілген Тараптардың ұсынысы бойынша Кеңес лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.";
Келісімнің 21-бабы мынадай редакцияда жазылсын:
"ӨТҚҚ-тың ресми және жұмыс тілдері болып орыс және қытай тілдері табылады.".
2-бап
Осы Хаттама Келісімнің 26-бабында қарастырылған тәртіппен күшіне енеді.
Осы Хаттама оған қол қойылған күнінен бастап уақытша қолданылады.

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола о внесении изменений в Соглашение между государствами-членами Шанхайской организации сотрудничества о Региональной антитеррористической структуре, подписанное 7 июня 2002 года в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2008 года N 542
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола о внесении изменений в Соглашение между государствами-членами Шанхайской организации сотрудничества о Региональной антитеррористической структуре, подписанное 7 июня 2002 года в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов
Проект
Закон Республики Казахстан
О ратификации Протокола о внесении изменений в Соглашение
между государствами-членами Шанхайской организации
сотрудничества о Региональной антитеррористической структуре,
подписанное 7 июня 2002 года в городе Санкт-Петербурге
(Российская Федерация)
Ратифицировать Протокол о внесении изменений в Соглашение между государствами-членами Шанхайской организации сотрудничества о Региональной антитеррористической структуре, подписанное 7 июня 2002 года в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация), подписанный в городе Бишкеке 16 августа 2007 года.
Президент
Республики Казахстан
ПРОТОКОЛ
о внесении изменений в Соглашение между государствами-членами
Шанхайской организации сотрудничества о Региональной
антитеррористической структуре, подписанное 7 июня 2002 года
в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация)
Государства-члены Шанхайской организации сотрудничества заключили настоящий Протокол о нижеследующем:
Статья 1
Внести в Соглашение между государствами-членами Шанхайской организации сотрудничества о Региональной антитеррористической структуре (далее - Соглашение) следующие изменения:
третий абзац статьи 11 Соглашения изложить в следующей редакции:
"Директор назначается Советом глав государств-членов ШOC но рекомендации Совета. Заместители Директора назначаются па должность и освобождаются от должности Советом по предложению Сторон, за которыми закрепляются указанные должности.";
статью 21 Соглашения изложить, в следующей редакции:
"Официальными и рабочими языками РАТС являются русский и китайский языки.".
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу в порядке, предусмотренном статьей 26 Соглашения.
Настоящий Протокол временно применяется с даты его подписания.

2007 жылғы 16 тамызда Бішкек қаласында орыс және қытай тілдерінде бір түпнұсқалық данада жасалған, екі мәтіннің де күші бірдей.
Қазақстан Республикасы үшін
Қытай Халық Республикасы үшін
Қырғыз Республикасы үшін
Ресей Федерациясы үшін
Тәжікстан Республикасы үшін
Өзбекстан Республикасы үшін

Совершено в городе Бишкеке 16 августа 2007 года в одном подлинном экземпляре на русском и китайском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.
За Республику Казахстан
За Китайскую Народную Республику
За Кыргызскую Республику
За Российскую Федерацию
За Республику Таджикистан
За Республику Узбекистан