Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 тамыздағы N 581а Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  3-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақта:
Тікелей нәтижеде:
сегізінші абзацта:
"өндірістік міндеттерді шешу үшін микрография зертханасы үшін жабдық" деген сөздерден кейін "және 2 дана "ҮОRК" ҮСSА 60 Т мұздатқыш машина" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2008 года N 581а
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год" следующее дополнение:
в  приложении 3 к указанному постановлению:
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в Прямом результате:
в абзаце восьмом:
после слов "для решения производственных задач предполагается приобрести оборудование для лаборатории микрографии" дополнить словами "и холодильные машины "YОRК" YСSА 60 Т - 2 шт.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов