Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 қазандағы N 581в Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 33-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тау-кен өндірістері мен жұмыстарын мемлекеттік бақылау"; "Металлургиялық коксты химиялық өндірістерді мемлекеттік бақылау"; "Көтергіш тетіктерді қазандықты қадағалау саласындағы мемлекеттік бақылау"; "Өнеркәсіптік жарылғыш заттарды әзірлеуді, дайындауды, сынауды, сақтауды, пайдалануды мемлекеттік бақылау"; "Мұнай өндіретін өнеркәсіптегі, геологиялық барлаудағы және құбыр өткізгіш көліктегі мемлекеттік бақылау"; "Тау-кен жұмыстарының қауіпсіздігін геологиялық-маркшейдерлік қамтамасыз етуді мемлекеттік бақылау"; "Нормативтік-құқықтық актілердің мәтіндерін жазу"; "Іс жүргізуді мемлекеттік тілде ұйымдастыру және жүргізу"; "Ақпараттық технологиялар - мемлекеттік басқару тиімділігінің өсу негіздері"; "Мемлекеттік органдардағы бухгалтерлік есепке алу және бақылау"; "Қазақстан Республикасында мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және бақылау"; "Мемлекеттік қызмет көрсету сапасы"; "Қызметтік құжаттаманы электрондық өңдеуді енгізу тетігі туралы"; "Қазіргі заманғы жағдайларда заң қызметінің жұмыс ерекшеліктері"; "Мемлекеттік қызметшінің этикеті және психологиясы"; "Мемлекеттік қызметтердің сапасын басқару"; "Заңдылықты, құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету, сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресті күшейту саласындағы ұйымдастыру шараларын жетілдіру жолдары"; "Іс жүргізу және электронды құжат айналымы"; "Мемлекеттік тілді оқыту" тақырыптары бойынша мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру жөніндегі қызмет көрсетулерді сатып алу";
реттік нөмірі 5-жолда:
"бокстары гараж-қоймаларын, аумақтарының қоршауларын, ЕШ қоймаларын жөндеу" деген сөздер алып тасталсын;
"Маңғыстау облысы ТЖД жылу жүйесін ауыстыруға ЖСҚ әзірлеу" деген сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Маңғыстау облысы ТЖД жылыту жүйесін ауыстыруға ЖСҚ әзірлеу, ТЖД аумағының қоршауын, ұзақ сақтау қоймасы аумағының қоршауын, 4 гараждық боксты және ТЖД ғимаратының жертөле үй-жайын күрделі жөндеуді жүргізуге ЖСҚ әзірлеу.";
7-тармақта:
"Тікелей нәтиженің "б) тармақшасындағы мәтін бойынша "257" деген сандар "676" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржылық-экономикалық нәтижеде":
3) тармақшадағы "27,9" деген сандар "14,9" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "18,1" деген сандар "15,8" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2008 года № 581в
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 33 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"Приобретение услуг по повышению квалификации государственных служащих по темам: "Государственный контроль за горными производствами и работами"; "Государственный контроль за металлургическими коксохимическими производствами"; "Государственный контроль в области котлонадзора за подъемными механизмами"; "Государственный контроль за разработкой, изготовлением, испытанием, хранением, использованием промышленных взрывчатых веществ"; "Государственный контроль в нефтедобывающей промышленности, геологоразведке и трубопроводном транспорте"; "Государственный контроль геологомаркшейдерским обеспечением безопасности горных работ"; "Написание текстов нормативно-правовых актов"; "Организация и ведение делопроизводства на государственном языке"; "Информационные технологии - основы роста эффективности государственного управления"; "Бухгалтерский учет и контроль в государственных органах"; "Организация и контроль государственных закупок в Республике Казахстан"; "Качество оказания государственных услуг"; "О механизме внедрения электронной обработки служебной документации"; "Особенности работы юридической службы в современных условиях"; "Этикет и психология государственного служащего"; "Управление качеством государственных услуг"; "Пути совершенствования организационных мер в сфере обеспечения законности, правопорядка, усиления борьбы с коррупцией"; "Ведение делопроизводства и электронного документооборота". Обучение государственному языку.";
в строке, порядковый номер 5:
слова "гараж-склад боксов, ограждение территорий, склада длительного хранения (далее - ДХ)," исключить;
предложение "Разработка ПСД на замену системы отопления ДЧС Мангистауской области." изложить в следующей редакции:
"Разработка ПСД на замену системы отопления ДЧС, разработка ПСД на капитальный ремонт ограждения территории ДЧС, ограждения территории склада длительного хранения, 4-х гаражных боксов и подвального помещения здания ДЧС Мангистауской области.";
в пункте 7:
в подпункте 6) Прямого результата по тексту цифры "257" заменить цифрами "676";
в Финансово-экономическом результате:
в подпункте 3) цифры "27,9" заменить цифрами "14,9";
в подпункте 4) цифры "18,1" заменить цифрами "15,8";

2) көрсетілген қаулыға 34-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 2-жолда:
"шатыр 15-жергілікті - 2 бірлік" деген сөздер алып тасталсын;
"жинағы модуль, 15*30м автокөліктер мен қоймалар үшін - 1 бірлік;" деген сөздер алып тасталсын;
", созылмалы құтқару матасы, авариялық құтқару аспабының жинағы, сүңгуір жейде, неопренді гидрокостюм, тау шаңғысы жинағы, газ қазандығы, үйлестіру-диспетчерлік қызмет және басқа жабдық үшін қатты дауыс байланыс жүйесі, оның ішінде желдеткіштер, тоңазытқыштар, ламинатор+брошуратор." деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда:
"коммуналдық-тұрмыстық жабдық" деген сөздерден кейін ", оның ішінде: жылыту қазандығы - 6 бірлік." деген сөздермен толықтырылсын;
"разграждения машина" деген сөздер "бульдозер" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолда:
"БРОКК 90 авариялық құтқару роботы - 1 бірлік" деген сөздер алып тасталсын;
"қарда жүретін машина - 2 бірлік, Камаз автомобилі - 1 бірлік, УАЗ автомобилі - 1 бірлік, авариялық құтқару аспаптары мен жабдықтары - 4 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 9-жолда "Диспетчер" АРМ жабдығын" деген сөздерден кейін ", байланыс құралдары, телекоммуникациялық жабдық, жедел жеңіл автомобиль - 1 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
"шатыр 15-жергілікті - 2 бірлік" деген сөздер алып тасталсын;
"жинақы модуль, 15*30м автокөліктер мен қоймалар үшін - 1 бірлік;" деген сөздер алып тасталсын;
"ұялы байланыс кешені УКВ-10-бірлік" деген сөздерден кейін ", созылмалы құтқару матасы, авариялық құтқару аспабының жинағы, сүңгуір жейдесі, неопренді гидрокостюм, тау шаңғысы жинағы, газ қазандығы, үйлестіру-диспетчерлік қызмет және басқа жабдық үшін қатты дауыс байланыс жүйесі, оның ішінде желдеткіштер - 2 бірлік, тоңазытқыштар, ламинатор+брошуратор." деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацта:
"коммуналдық-тұрмыстық жабдық" деген сөздерден кейін ", оның ішінде: жылыту қазандығы - 6 бірлік." деген сөздермен толықтырылсын;
"іске асыруға машина" деген сөздер "іске асыруға бульдозер" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"УАЗ базасында АСА - 3 бірлік," деген сөздерден кейін "қарда жүретін машина - 2 бірлік, Камаз автомобилі - 1 бірлік, УАЗ автомобилі - 1 бірлік, авариялық құтқару аспаптары мен жабдығы - 4 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын;
"БРОКК 90 авариялық құтқару роботы - бірлік" деген сөздер алып тасталсын;
тоғызыншы абзацта "Диспетчер" АРМ жабдығын" деген сөздерден кейін ", байланыс құралдары, телекоммуникациялық жабдық, жедел жеңіл автомобиль - 1 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын;

2) в приложении 34 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2:
слова "палатка 15-местная - 2 ед," исключить;
слова "мобильный модуль 15*30м для автотранспортов и складов - 1 ед.;" исключить;
дополнить словами ", натяжное спасательное полотно, комплект аварийно-спасательного инструмента, водолазная рубаха, гидрокостюм неопреновый, горнолыжный комплект, котел газовый, система громкой связи для координационно-диспетчерской службы и другого оборудования, в том числе кондиционеров, холодильников, ламинатор+брошуратора.";
в строке, порядковый номер 3:
после слов "коммунально-бытовое оборудование" дополнить словами ", в том числе: котел отопительный - 6 ед.";
слова "машины разграждения" заменить словом "бульдозера";
в строке, порядковый номер 4:
слова "аварийно-спасательный робот БРОКК 90 - 1 ед." исключить;
дополнить словами "снегохода - 2 ед., автомобиля Камаз - 1 ед., автомобиля УАЗ - 1 ед., аварийно-спасательных инструментов и оборудования - 4 ед.";
в строке, порядковый номер 9 после слов "автоматизированное рабочее место "Диспетчер"." дополнить словами ", средств связи, телекоммуникационного оборудования, оперативного легкового автомобиля - 1 ед.";
в Прямом результате пункта 7:
в абзаце втором слова "палатка 15-местная - 2 ед," исключить;
слова "мобильный модуль 15*30м для автотранспортов и складов - 1 ед.;" исключить;
после слов "комплект мобильной связи УКВ - 10 ед." дополнить словами ", натяжное спасательное полотно, комплект аварийно-спасательного инструмента, водолазная рубаха, гидрокостюм неопреновый, горнолыжный комплект, котел газовый, система громкой связи для координационно-диспетчерской службы и другое оборудование, в том числе, кондиционеры - 2 ед., холодильники, ламинатор+брошуратор.";
в абзаце третьем:
после слов "коммунально-бытовое оборудование" дополнить словами ", в том числе: котел отопительный - 6 ед.";
слова "приобретена машина разграждения" заменить словами "приобретен бульдозер";
в абзаце четвертом:
после слов "на базе УАЗ - 3 ед." дополнить словами "снегоход - 2 ед., автомобиль Камаз - 1 ед., автомобиль УАЗ - 1 ед., аварийно-спасательные инструменты и оборудование - 4 ед.";
слова "аварийно-спасательный робот БРОКК 90 - 1 ед." исключить;
в абзаце девятом после слов "АРМ "Диспетчер" дополнить словами "средства связи, телекоммуникационное оборудование, оперативный легковой автомобиль - 1 ед.";

3) көрсетілген қаулыға 37-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолдың "Ғимараттың беткі жағын күрделі жөндеу, "Асхана шатыры", "Спорт залының шатыры" жұмыс жобасын қалпына келтіру" деген сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Ғимараттың беткі жағын, асхананың шатырын, спорт залының шатырын күрделі жөндеуден өткізу.";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
бірінші абзацтағы "Ғимараттың беткі жағын күрделі жөндеу, "Асхана шатыры", "Спорт залының шатыры" жұмыс жобасын қалпына келтіру" деген сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Ғимараттың беткі жағы, асхананың шатыры, спорт залының шатыры күрделі жөндеуден өткізілді.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

3) в приложении 37 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1, предложение "Проведение капитального ремонта фасада, корректировка рабочего проекта "Чердачная крыша столовой", "Чердачная крыша спортивного зала" изложить в следующей редакции:
"Проведение капитального ремонта фасада, чердачной крыши столовой, чердачной крыши спортивного зала.";
в Прямом результате пункта 7:
в абзаце первом предложение "Проведены капитальный ремонт фасада, корректировка рабочего проекта "Чердачная крыша столовой", "Чердачная крыша спортивного зала" изложить в следующей редакции:
"Проведены капитальный ремонт фасада, чердачной крыши столовой, чердачной крыши спортивного зала.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов