Жезқазған қаласының халықаралық ұшуларды орындауға арналған әуеайлағын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы N 613 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Заңының  55-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жезқазған қаласының халықаралық ұшуларды орындауға арналған әуеайлағы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

Об открытии аэродрома города Жезказгана для выполнения международных полетов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года N 613
В соответствии со  статьей 55 Закона Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года "Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Открыть аэродром города Жезказгана для выполнения международных полетов.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Министерству здравоохранения Республики Казахстан, Министерству финансов Республики Казахстан и Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов