Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 867 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 шілдедегі N 722 Қаулысы
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 тамыздағы N 383 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 8 шілдедегі N 629 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 867 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 36, 407-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысын дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
1-бөлімде Ұйымдастыру іс-шаралары:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 1.2-1-жолмен толықтырылсын:
"
1.2-1
Мемлекеттік
жалға
берілетін
тұрғын
үйлерден
алынатын
жалдау
ақысын
есептеу
әдістемесін
бекіту
ИСМ-нің
бұйрығы
ИСМ
2008
жылғы III
тоқсан
Шығыстар
болжан-
байды
";
реттік нөмірі 1.6-жолда:
2-бағанның екінші абзацы алынып тасталсын;
5-бағандағы "2008 - 2009 жылдар" деген сөздер алынып тасталсын;
6-бағандағы "25 млрд. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 15 млрд. теңге; 2009 жылы - 10 млрд. теңге" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 1.7-жолда:
2-бағандағы "жалға берілетін (коммуналдық) тұрғын үйді" деген сөздер "мемлекеттік жалға берілетін үйлерді" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"28,7 млрд. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 9,6 млрд. теңге; 2009 жылы - 9,6 млрд. теңге; 2010 жылы - 9,5 млрд. теңге";
реттік нөмірі 1.10-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"13 млрд. 492 млн. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 1 млрд. 026 млн. теңге; 2009 жылы - 4 млрд. 624 млн. теңге; 2010 жылы - 7 млрд. 842 млн. теңге";
реттік нөмірі 1.11-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"6 млрд. 508 млн. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 1 млрд. 123 млн. теңге; 2009 жылы - 2 млрд. 599 млн. теңге; 2010 жылы - 2 млрд. 786 млн. теңге";
реттік нөмірі 1.12-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2008 жылғы III тоқсан";
2-бөлімде Ипотекалық кредит беру жүйесін жетілдіру:
реттік нөмірлері 2.1, 2.2, 2.3-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2.4-жолмен толықтырылсын:
"
2.4
Бюджеттік
өтінімде
ӘКК жарғы-
лық капита-
лын ұлғай-
туға қара-
жат көздеу
Қазақ-
стан
Респу-
блика-
сының
Үкіме-
тіне
ақпарат
ИСМ,
ЭБЖМ,
Қаржы-
мині
2008-2009
жылдар
30 млрд.
теңге,
оның
ішінде:
2008 жылы
- 15 млрд.
теңге;
2009 жылы
- 12 млрд.
теңге,
2010 жылы
- 3 млрд.
теңге
";
3-бөлімде Тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесін дамыту:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года N 867
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2008 года N 722
В соответствии с  Указом Президента Республики Казахстан от 8 июля 2008 года N 629 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 2007 года N 383" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года N 867 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 36, ст. 407) следующие дополнения и изменения:
в  Плане мероприятий по реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденный указанным постановлением:
в разделе 1. Организационные мероприятия:
дополнить строкой, порядковый номер 1.2-1, следующего содержания:
"
1.2-1
Утверждение
методики
расчета
арендной
платы,
взимаемой в
государствен-
ных арендных
домах
Приказ МИТ
МИТ
III
квартал
2008
года
Расходы не
предпола-
гаются
";
в строке, порядковый номер 1.6:
абзац второй графы 2 исключить;
в графе 5 слова "2008-2009 годы" исключить;
в графе 6 слова "25 млрд. тенге, в том числе: 2008 год - 15 млрд. тенге; 2009 год - 10 млрд. тенге" исключить;
в строке, порядковый номер 1.7:
в графе 2 слова "арендного (коммунального) жилья" заменить словами "государственных арендных домов";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"28,7 млрд. тенге, в том числе: 2008 год - 9,6 млрд. тенге; 2009 год - 9,6 млрд. тенге; 2010 год - 9,5 млрд. тенге";
графу 6 строки, порядковый номер 1.10 изложить в следующей редакции:
"13 млрд. 492 млн. тенге, в том числе: 2008 год - 1 млрд. 026 млн. тенге; 2009 год - 4 млрд. 624 млн. тенге; 2010 год - 7 млрд. 842 млн. тенге";
графу 6 строки, порядковый номер 1.11 изложить в следующей редакции:
"6 млрд. 508 млн. тенге, в том числе: 2008 год - 1 млрд. 123 млн. тенге; 2009 год - 2 млрд. 599 млн. тенге; 2010 год - 2 млрд. 786 млн. тенге";
графу 5 строки, порядковый номер 1.12 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2008 года";
в разделе 2. Совершенствование системы ипотечного кредитования:
строки, порядковые номера 2.1, 2.2, 2.3, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 2.4, следующего содержания:
"
2.4
Предусмотреть
в бюджетной
заявке
средства на
увеличение
уставного
капитала СПК
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МИТ,
МЭБП,
МФ
2008-
2009
годы
30 млрд.
тенге, в
том числе:
2008 год -
15 млрд.
тенге,
2009 год -
12 млрд.
тенге,
2010 год -
3 млрд.
тенге
";
в разделе 3. Развитие системы жилищных строительных сбережений:

реттік нөмірі 3.1-жолда:
2-баған "жарғылық" деген сөзден кейін "және резервтік" деген сөздермен толықтырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"10 млрд. 300 млн. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 6 млрд. 600 млн. теңге; 2009 жылы - 1 млрд. 900 млн. теңге; 2010 жылы - 1 млрд. 800 млн. теңге";
реттік нөмірі 3.2-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"57 млрд. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 23 млрд. 560 млн. теңге; 2009 жылы - 18 млрд. 277 млн. теңге; 2010 жылы - 15 млрд. 163 млн. теңге";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3.3-жолмен толықтырылсын:
"
3.3
"ТҚЖБ" АҚ
және "ҚИК"
АҚ акцияла-
рының
мемлекеттік
пакеттерін
"Қазына"
ОДҚ" АҚ-ның
жарғылық
капиталын
төлеуге
беру мүм-
кіндігін
қарау
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ұсыныс
енгізу
Қаржы-
мині
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ,
ИСМ,
Әділет-
мині, ҰБ
(келісім
бойын-
ша), ҚҚА
(келісім
бойын-
ша),
"Қазына"
ОДҚ" АҚ
(келісім
бойынша)
2008 жыл-
дың ІІ
жарты-
жылдығы
Шығыстар
болжан-
байды
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

в строке, порядковый номер 3.1:
графу 2 после слов "Увеличение уставного" дополнить словами "и резервного";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"10 млрд. 300 млн. тенге, в том числе: 2008 год - 6 млрд. 600 млн. тенге; 2009 год - 1 млрд. 900 млн. тенге; 2010 год - 1 млрд. 800 млн. тенге";
графу 6 строки, порядковый номер 3.2 изложить в следующей редакции:
"57 млрд. тенге, в том числе: 2008 год - 23 млрд. 560 млн. тенге; 2009 год - 18 млрд. 277 млн. тенге; 2010 год - 15 млрд. 163 млн. тенге";
дополнить строкой, порядковый номер 3.3, следующего содержания:
"
3.3
Рассмотреть
возможность
передачи го-
сударственных
пакетов акций
АО "ЖССБК" и
АО "КИК" в
оплату
уставного
капитала АО
"ФУР "Қазына"
Внесение
предложения в
Правительство
Республики
Казахстан
МФ
(созыв),
МЭБП, МИТ,
МЮ, НБ (по
согласо-
ванию),
АФН (по
согласо-
ванию),
АО "ФУР
"Қазына"
(по согла-
сованию)
II
полу-
годие
2008
года
Расходы не
предпола-
гаются
".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов