Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 наурыздағы N 326 және 2001 жылғы 4 шілдедегі N 916 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 тамыздағы N 745 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Еңбек қызметімен байланысты жазатайым оқиғалар мен қызметкерлер денсаулығының өзге де зақымдануларын тексеру және есепке алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 наурыздағы N 326 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж.,№9, 103-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 наурыздағы N 326 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 шілдедегі N 916 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 26, 316-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года N 326 и 4 июля 2001 года N 916
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2008 года N 745
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года N 326 "Об утверждении Правил расследования и учета несчастных случаев и иных повреждений здоровья работников, связанных с трудовой деятельностью" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 9, ст. 103);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2001 года N 916 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года N 326" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 26, ст. 316).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов